Метеостанція Sencor SWS 2300 W Біла (SWS2300W) - зображення 7
Метеостанція Sencor SWS 2300 W Біла (SWS2300W) - зображення 1
Метеостанція Sencor SWS 2300 W Біла (SWS2300W) - зображення 2
Метеостанція Sencor SWS 2300 W Біла (SWS2300W) - зображення 3
Метеостанція Sencor SWS 2300 W Біла (SWS2300W) - зображення 4
Метеостанція Sencor SWS 2300 W Біла (SWS2300W) - зображення 5
Метеостанція Sencor SWS 2300 W Біла (SWS2300W) - зображення 6
Спосіб встановлення
Тип термометра (вимір температури повітря)
  • Цифровий
Габарити станції (ВхШхГ)
  • 10 х 6.5 x 2.4 см
Вага
  • 0.1 кг
Метеостанція Sencor SWS 2300 W Біла (SWS2300W)
Код:  555561807
Є в наявності
61,72
  • InPost Поштомат
  • Поштомати i пункти самовивозу
  • Кур'єр
    InPost, DPD, DHL
Опис
Метеостанція Sencor SWS 2300 W — це сучасний пристрій, який надає точну інформацію про поточні погодні умови. Завдяки елегантному білому дизайну та компактним розмірам він ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, як на столі, так і на стіні. Пристрій пропонує функцію прогнозування погоди, яка інформує про поточні умови, такі як сонце, легка хмарність, дощ або снігопад. Завдяки цьому ви завжди будете в курсі прогнозів, що полегшить планування дня.
Метеостанція Sencor SWS 2300 W характеризується бездротовим зв'язком, що забезпечує зручність використання. Діапазон дії датчика становить до 80 метрів, що дозволяє гнучко розміщувати зовнішній блок у саду або на балконі. Пристрій вимірює температуру і вологість як всередині, так і зовні. Діапазон вимірювання внутрішньої температури становить від -10 до +50 °C, а зовнішньої — від -40 °C до +60 °C. Вологість вимірюється в діапазоні від 1% до 99% RV, що дозволяє точно контролювати умови в різних приміщеннях і на вулиці.
Характеристики
Спосіб встановлення
Тип зовнішнього датчика
Дисплей
  • РК Монохромний
Максимальна кількість зовнішніх датчиків
  • 3 шт
Дальність передавання даних
  • 80 м
Код виробника
  • SWS2300W
Кількість в упаковці
  • 1 шт
Країна реєстрації бренду
  • Чехія
Гарантія
  • 24 місяці
Країна-виробник товару
EAN
Віддалений доступ до метеоданих
  • Немає
  • Цифровий
Вимірювана температура в приміщенні Min/Max
  • від -10°C до +50°C °C
  • Є
  • від -40°C до +60°C °C
  • від 1% до 99% відносної вологості %
Живлення станція/датчик
  • Живлення станції: 2 x 1.5 В типу AAA (батарейки не входять до комплекту)
    Живлення датчика: 2 x 1.5 В типу AA (батарейки не входять до комплекту)
Габарити станції (ВхШхГ)
  • 10 х 6.5 x 2.4 см
Габарити упаковки (ВхШхГ)
Вага в упаковці
  • 0.21 кг
Додаткові характеристики
  • Частота передачі датчика: 433.92 МГц