Szczoteczka do zębów Lacer Junior Electric Brush Niebieska 1 szt (8470001839800)

Dodaj opinię Kod:  435349667

Szczoteczka do zębów Lacer Junior Electric Brush Niebieska 1 szt (8470001839800)

Dodaj opinię Kod:  435349667

119,00

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Szczoteczka do zębów Lacer Junior Electric Brush Niebieska 1 szt zapewnia głębokie czyszczenie jamy ustnej dzięki 20 000 pociągnięć na minutę. Posiada wysokiej jakości włosie z zaokrąglonymi końcówkami, specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić prawidłowe zamiatanie i zapewnić, że dzieci myją zęby prawidłowo i skutecznie.

Szczoteczki elektryczne Lacer zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić dokładne czyszczenie zębów. Programowanie jej ruchów zapewnia prawidłową i wydajną technikę wymiatania, która skutecznie usuwa płytkę nazębną odkładającą się na zębach, w przestrzeniach międzyzębowych i poddziąsłowych.

Specyfikacja

Kategoria
Dodatkowe cechy
  • Sposób użycia: Nałożyć pastę do zębów na szczoteczkę. Szczotkować wzdłuż linii dziąseł zewnętrznej części. Przechyl głowę, aby wyczyścić obszar międzyzębowy. Powoli szczotkuj wewnętrzną część, zwracając szczególną uwagę na górne i dolne siekacze. Poświęć kilka sekund na każdą powierzchnię żującą i tylną część ostatnich zębów trzonowych. Szczotkowanie powinno trwać co najmniej 2 minuty i powinno być wykonywane po każdym posiłku.
Waga
  • 0.34 kg
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

*