Czajnik elektryczny Philips Series 7000 HD9395/90

Dodaj opinię Kod:  434841305
Skala poziomu wody
  • Ze skalą
Rodzaj elementu grzejnego

Czajnik elektryczny Philips Series 7000 HD9395/90

Dodaj opinię Kod:  434841305

219,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Dwuścienny czajnik firmy Philips ma wewnętrzną podstawę ze stali szlachetnej z szerokim otworem, która umożliwia szybkie zagotowanie wody i jest łatwa w czyszczeniu. Wbudowany kontroler Strix sprawia, że czajnik wyłącza się automatycznie, gdy nie ma w nim wody lub gdy zostanie zdjęty z podstawy. Zmniejsza to ryzyko ogrzewania bez wody, co może uszkodzić urządzenie, i zapobiega marnowaniu energii elektrycznej. Wystarczy umieścić czajnik na podstawie i obrócić go do żądanej pozycji za pomocą wygodnego obrotowego złącza środkowego.

Stylowy wskaźnik włączenia/wyłączenia informuje na pierwszy rzut oka, czy czajnik jest włączony. Dzięki pojemności 1.7 litra czajnik może błyskawicznie zagotować wodę na 7 filiżanek napoju. Przyczyń się do ochrony środowiska, oszczędzając energię i wodę. Użyj wskaźnika objętości filiżanki, aby podgrzać tylko potrzebną ilość wody w celu szybkiego i energooszczędnego zagotowania w mniej niż minutę.

Łatwe otwieranie czajnika za naciśnięciem przycisku dzięki pokrywce na zawiasach. Nie trzeba czekać, aż zewnętrzna część czajnika ostygnie. Ten czajnik o podwójnych ściankach ma warstwę izolacyjną, która utrzymuje chłód na zewnątrz i ciepło wody w środku przez długi czas.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.