Pralka Indesit MTWSA61051WPL

Dodaj opinię Kod:  428615078
Maksymalne obciążenie
Klasa efektywności energetycznej
Liczba programów
  • 16
Właściwości techniczne
Wymiary (wys. x szer. x gł.), cm
  • 85 x 59.5 x 42.5
Maksymalna prędkość wirowania, obr./min

Pralka Indesit MTWSA61051WPL

Dodaj opinię Kod:  428615078

1 149,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Programy bawełna
Program Bawełna 60 w pralce Indesit MTWSA61051WPL gwarantuje wspaniałe efekty prania przedmiotów z bawełny w 60° w zaledwie 59 minut. Program Bawełna 40 został specjalnie zaprojektowany w celu zapewnienia dodatkowej opieki bawełnianym ubraniom podczas usuwania zabrudzeń w 40° w zaledwie 45 minut.

Water Balance Plus
Innowacyjny program Water Balance Plus został zaprojektowany, aby zdecydowanie obniżyć zużycie wody, energii i czasu podczas pracy pralki Indesit MTWSA61051WPL. Przy małym załadunku może on pomóc zaoszczędzić do 70% wody i 50% energii, będąc jednocześnie szybszym o 35%.

Opóźnione pranie i Keylock
Program Opóźnione pranie pozwala na wygodne zaplanowanie cykli prania na późniejszą porę dnia lub nocy. Po prostu ustaw program i pozwól swojej pralce Indesit zająć się resztą. Funkcja Keylock została zaprojektowana, aby zapobiec przypadkowemu użyciu panelu kontrolnego. Twój ciekawski maluch nie będzie już mógł przypadkowo otworzyć pralki Indesit MTWSA61051WPL, ani zmienić jej ustawień!

Mieszane kolory 40
Cykl Mieszane kolory 40 pozwala na pranie mieszanych tkanin kolorowych bezpiecznie i efektywnie w 40° w mniej niż godzinę. Ciesz się nieustannie żywymi, czystymi kolorami. Cykl Autoclean wyręcza Cię, chroniąc i czyszcząc Twoją pralkę Indesit MTWSA61051WPL za naciśnięciem jednego przycisku, bez używania detergentów.

 

Specyfikacja

Typ pralki
Maksymalne obciążenie
Typ ładowania
Klasa efektywności energetycznej
Klasa wirowania
  • C
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Uwaga, pomiar głębokości pralek odbywa się na górnej pokrywie. Rzeczywista głębokość ze wszystkimi wystającymi elementami będzie większa niż wskazana na stronie średnio o 5-10 sm.