Pralka Gorenje WNS1X4ARTWIFI/PL

Dodaj opinię Kod:  427149893
Maksymalne obciążenie
Klasa efektywności energetycznej
Liczba programów
 • 15
Typ silnika
Maksymalna prędkość wirowania, obr./min
Wymiary (wys. x szer. x gł.), cm
 • 85 x 60 x 61

Pralka Gorenje WNS1X4ARTWIFI/PL

Dodaj opinię Kod:  427149893

3 195,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Utrzymuje pralkę w czystości
Funkcja AirDry utrzymuje brzydkie zapachy z dala od pralki, w pełni osuszając dozownik detergentu, bęben i uszczelkę drzwiczek, co pozwala utrzymać urządzenia w wyjątkowej czystości i higienie bez dodatkowego wysiłku z Państwa strony.

100% bezpieczeństwa. Chroni dom przed zalaniem
 Zabezpieczenie systemem TotalAquaStop. Pralka może bezpiecznie pracować w nocy lub nawet podczas Twojej nieobecności dzięki 100% zabezpieczeniu przed wyciekiem wody w pralce i na rurze instalacyjnej. W przypadku wycieku system TotalAquaStop automatycznie odcina dopływ wody i całkowicie oraz ze 100% bezpieczeństwem chroni Twój dom przed zalaniem.

Usuwa do 99.9% bakterii z ubrań
Program prania parowego ExtraHygiene, przetestowany i certyfikowany przez Intertek, usuwa do 99,9 % bakterii i pleśni z Twojego prania za pomocą pary i wysokiej temperatury prania. Ubrania będą idealnie czyste, a jednocześnie Twoja pralka będzie czysta przez dłuższy czas, bez osadów bakteryjnych i związanych z nimi nieprzyjemnych zapachów.

Głęboko oczyszczone i gładkie ubrania, bez środków zmiękczających
Zapomnij o płynie zmiękczającym! Dodatkowa obróbka parą pod koniec wybranego programu znacząco redukuje zagniecenia, zapachy i bakterie. Twoje ubrania będą dokładnie czyste, mniej pogniecione i bardziej miękkie.

Najskuteczniejsze usuwanie plam

Skuteczne usuwanie plam nie wymaga już wysokiej temperatury ani dodatkowego traktowania odzieży przed praniem. Idealne połączenie temperatury, czasu i wody automatycznie usunie do 36 rodzajów uporczywych plam z 3 głównych grup: owoce (pomarańcze, sos pomidorowy); plamy organiczne (tłuszcz, masło, jajka, trawa) i kawowe (także herbata, jogurt czekoladowy, makaron, makijaż).

Wszystko o Twojej pralce na wyciągnięcie ręki
Uprość swoje życie i miej wszystkie możliwości sterowania i sprawdzania swojej pralki za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym. Zdalne sterowanie, powiadomienia mobilne i obsługa to funkcjonalności, które pomogą Ci zarządzać wszystkimi operacjami pralki płynniej i szybciej z dowolnego miejsca

Specyfikacja

Typ pralki
Maksymalne obciążenie
Typ ładowania
Klasa wirowania
 • B
Klasa efektywności energetycznej
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 2.3 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Uwaga, pomiar głębokości pralek odbywa się na górnej pokrywie. Rzeczywista głębokość ze wszystkimi wystającymi elementami będzie większa niż wskazana na stronie średnio o 5-10 sm.