Ekspres do kawy Saeco Magic M1 (8016712037717)

Dodaj opinię Kod:  426966161

Ekspres do kawy Saeco Magic M1 (8016712037717)

Dodaj opinię Kod:  426966161

5 599,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Kawa i styl
Magic reprezentuje najnowszą ewolucję ekspresów do kawy Saeco Professional. Ale jest to również maszyna, która wyraźnie zrywa z przeszłością. Ma nowe kształty, całkowicie przeprojektowaną konstrukcję i najlepszą w swojej klasie wydajność pod względem jakości i różnorodności napojów. Przerwa na kawę zmienia się z codziennego gestu w styl życia, który można przeżyć w dobrym stylu i smaku, w chwilę prawdziwego relaksu, kiedy można oddać się ulubionemu napojowi. 

Napoje mleczne
Obieg mleka jest wyposażony w opatentowany system czyszczenia, który gwarantuje najlepszą możliwą wydajność po każdym przygotowaniu. Kolorowy ekran dotykowy ułatwia nawigację po menu i szerokiej gamie napojów. Dostępne są również flat white i podwójne cappuccino, a receptury napojów można w pełni dostosować do własnych upodobań. Dozowniki kawy, mleka i wody są zainstalowane w jednym urządzeniu. Ułatwia to ustawienie filiżanek i dostosowanie ich wysokości (od 75 do 160 mm), umożliwiając korzystanie z różnych rodzajów pojemników. 

Szczegóły robią różnicę
Wyrafinowane detale sprawiają, że Magic jest pożądanym "must have" każdego wysokiej klasy biura. Jest to ekspres, który dla tych, którzy kochają kawę tak samo jak my, może zapewnić przyjemne chwile dobrego samopoczucia. Ekspres, który, gdy nie jest używany, staje się dodatkiem, który wzbogaca każdą przestrzeń roboczą swoim nowoczesnym i innowacyjnym designem. Sercem Magic jest profesjonalna jednostka z wymienną komorą, która może pomieścić od 8,5 do 15 g kawy. Ilość dozowanej kawy może być regulowana automatycznie za pomocą menu. Urządzenie posiada stalowe stożkowe młynki, które można również regulować w celu uzyskania ulubionego mielenia.

Styl życia w pracy
Magic to idealne narzędzie do każdego środowiska pracy, które można dostosować od biura po pensjonat, od centrum kongresowego po hotel butikowy, a także do stałej obecności w firmach. Nowoczesny design i najnowocześniejsza technologia w służbie smaku: synteza najlepszej jakości Saeco

Specyfikacja

Przygotowanie napojów mlecznych
Ilość napojów automatycznych
 • 4
Napoje bez mleka
Rodzaj używanej kawy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 12.7 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Ekspres do kawy jest testowany w fabryce i może zawierać śladowe ilości wody i kawy.