Lodówka MPM MPM-200-CJ-29

Dodaj opinię Kod:  426887387
Typ lodówki
Klasa efektywności energetycznej
System rozmrażania lodówki
 • No Frost (sucha)
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
 • 122 x 55 x 57 cm

Lodówka MPM MPM-200-CJ-29

Dodaj opinię Kod:  426887387

1 098,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Chłodziarka z zamrażalnikiem MPM-200-CJ-29 to funkcjonalne urządzenie sprężarkowe w uniwersalnym, białym kolorze, które z łatwością pomieści wszystkie najpotrzebniejsze produkty spożywcze. Dzięki kompaktowym wymiarom, świetnie sprawdzi się w małej kuchni albo domku letniskowym.

Funkcjonalść
Automatyczne odszranianie, dzięki któremu nie musisz tracić czasu na rozmrażanie - lodówka zrobi to za Ciebie. Urządzenie odszrania się automatycznie, powstająca wilgoć zostaje odprowadzana na zewnątrz lodówki.
Panel sterujący, który pozwala na wygodną regulację temperatury chłodziarki, a także na wybór jednego z dwóch trybów pracy:
SMART - urządzenie działa w trybie automatycznym, zgodnie z aktualną temperaturą otoczenia
SUPER - urządzenie maksymalnie obniża temperaturę w komorze zamrażalnika. Po 54 godzinach przywracane jest oryginalne ustawienie temperatury.

Praktyczne wyposażenie
W chłodziarce MPM-200-CJ-29 o pojemności 176 L, znajdziemy 3 szklane półki i 3 transparentne balkoniki na drzwiach, a także praktyczny pojemnik na warzywa i owoce oraz wygodny pojemnik na jajka.
Oświetlenie, pozwoli Ci na wygodne korzystanie z lodówki o każdej porze dnia i nocy. Z łatwością znajdziesz potrzebne produkty.

Pojemnik na warzywa i owoce
Specjalna szuflada, zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania owoców i warzyw, a jej odpowiednia temperatura pozwala zachować ich świeżość. Co więcej, transparentna konstrukcja ułatwia wygodny i szybki przegląd zawartości.

Zamrażalnik
Zintegrowany z chłodziarką, 3-gwiadkowy zamrażalnik o pojemności 14 litrów, to idealne miejsce do przechowywania lodów, mrożonych ryb i mięs.

Drzwi lewo/prawo
W chłodziarce MPM-200-CJ-29 istnieje możliwość obustronnego montażu drzwi, dzięki czemu możesz dopasować wygodne otwieranie i ustawienie urządzenia, odpowiednie do swoich potrze

Specyfikacja

System odszraniania No Frost (Frost Free)
Typ lodówki
Użyteczna objętość komory chłodniczej
 • 200 l
Pojemność zamrażarki
 • 14 l
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 1.6 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.