Grill Black&Decker BXGR2000E (ES9680030B)

Dodaj opinię Kod:  426669387
Materiał powierzchni do smażenia
Rodzaj instalacji
  • Planszowe

Grill Black&Decker BXGR2000E (ES9680030B)

Dodaj opinię Kod:  426669387

554,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Mnogość zastosowań, kuchnia bez ograniczeń
Zostań prawdziwym szefem kuchni, dzięki grillowi elektrycznemu Black & Decker BXGR2000E. Piecze wszystkie rodzaje potraw, uzyskując idealny wysmażenie za sprawą elektronicznego regulatorowi temperatury. Użyj grilla elektrycznego do grillowania warzyw, mięs lub ryb, robienia hamburgerów, tostów lub zapiekanek panini. Dzięki systemowi podnoszenia Lift-up możesz topić ser lub go zapiekać. Grilluj steki do 1 kg i uzyskaj profesjonalne rezultaty z rożna - soczyste, złociste mięso w mgnieniu oka.

2 wyjmowane tace
Grill elektryczny Black & Decker BXGR2000E posiada 2 rodzaje tacy: talerz gładki i grill. Grilluj mięso, ryby i warzywa. Tostowe kanapki, niezależnie od ich grubości. Płyty o dużej powierzchni: 29x26 cm. W pełni zdejmowane i łatwe do usunięcia.

Wysoka moc
Maksymalna moc 2000 W oraz płytowy system grzewczy, który umożliwia szybkie i równomierne opiekanie.

Regulowana temperatura
Dwustrefowa cyfrowa regulacja temperatury, która umożliwia precyzyjną regulację temperatury górnej i dolnej płyty, niezależnie w zakresie od 60 do 230ºC. Posiada timer do 99 minut, dzięki czemu możesz kontrolować czas gotowania; po osiągnięciu maksymalnego czasu grill automatycznie się wyłączy.

Doskonała widoczność i łatwa obsługa
Jego dobrze widoczny cyfrowy ekran LCD pozwoli Ci przez cały czas kontrolować temperaturę i czas gotowania. Jego cyfrowy panel łączy dotykowe przyciski z obrotowymi pokrętłami, które umożliwiają łatwe zwiększanie lub zmniejszanie temperatury płyt.

System podnoszenia
System Lift-up umożliwia całkowite otwarcie grilla 180º lub zablokowanie górnej płyty na żądanej wysokości. Pełne otwarcie do wykorzystania jako grill stołowy i jednoczesne gotowanie dwukrotnie większej ilości jedzenia; pozycja z blokadą wysokości do gotowania, które zawierają topiony lub zapiekany ser na wierzchu, w celu podgrzania potrawy bez dotykania danego talerza.

Łatwe czyszczenie
W pełni wyjmowane i bardzo łatwe do czyszczenia talerze, przystosowane do mycia w zmywarce. Ponadto ma zintegrowaną tacę na tłuszcz dla obu talerzy, która odprowadza nadmiar tłuszczu. Konstrukcja zewnętrzna ze stali nierdzewnej odpornej na odciski palców.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.