Nasadki do elektrycznych szczoteczek do zębów Spotlight Oral Care Children Sonic Toothbrush Replacement Heads 3 szt (5391531562231)

Dodaj opinię Kod:  426616842

Nasadki do elektrycznych szczoteczek do zębów Spotlight Oral Care Children Sonic Toothbrush Replacement Heads 3 szt (5391531562231)

Dodaj opinię Kod:  426616842

87,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Nasadki do elektrycznych szczoteczek do zębów Spotlight Oral Care Children Sonic Toothbrush Replacement Heads są specjalnie zaprojektowane dla dzieci, aby zapewnić delikatne i dokładne czyszczenie zębów. Nie tylko gwarantują skuteczne usuwanie płytki nazębnej, ale także sprawiają, że szczotkowanie jest zabawne i wciągające dla dzieci dzięki ich jaskrawym kolorom.

Dzięki technologii sonicznej główki szczoteczki zapewniają optymalne usuwanie brudu i bakterii, zapewniając jednocześnie bezpieczne i wygodne szczotkowanie. Miękkie włosie zapewnia dzieciom dodatkowy komfort, sprawiając, że szczotkowanie jest przyjemne i bezpieczne.

Wymienne główki soniczne Spotlight Oral Care Coloured Kids to nie tylko główki szczoteczek do zębów, ale także zabawny i bezpieczny sposób na nauczenie dzieci, jak dbać o higienę jamy ustnej.

Specyfikacja

Technologia czyszczenia
Przeznaczenie
Stopień twardości
Skład zestawu
  • 3 wymienne głowice szczoteczki sonicznej
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

*