Nasadki do irygatora Spotlight Oral Care Water Flosser Classic Jet Tips 4 szt (5391531561449)

Dodaj opinię Kod:  426616839

Nasadki do irygatora Spotlight Oral Care Water Flosser Classic Jet Tips 4 szt (5391531561449)

Dodaj opinię Kod:  426616839

98,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Nasadki do irygatora Spotlight Oral Care Water Flosser Classic Jet Tips to doskonały sposób na zwiększenie wydajności i komfortu korzystania z irygatora. Te klasyczne zamienniki sprawiają, że korzystanie z irygatora jest tak wydajne i przyjemne, jak to tylko możliwe.

Skuteczne czyszczenie:
- Końcówki wymienne Spotlight Oral Care dokładnie czyszczą przestrzenie międzyzębowe i wzdłuż linii dziąseł. Ich konstrukcja pozwala na łatwą penetrację trudno dostępnych miejsc, zapewniając usuwanie resztek jedzenia i płytki nazębnej. Pomaga to zapobiegać chorobom przyzębia i próchnicy, zapewniając zdrowy i promienny uśmiech.
- Wymienna rękojeść ma ergonomiczną konstrukcję, która pozwala na precyzyjną kontrolę nad procesem czyszczenia. Wygodny kształt rękojeści pozwala na wygodny chwyt i możliwość niezawodnego kontrolowania kierunku strumienia wody w celu osiągnięcia najbardziej efektywnego czyszczenia.
- Końcówki wymienne są łatwe do zainstalowania na irygatorze, blokując się na swoim miejscu z doskonałą niezawodnością. Dzięki temu wymiana końcówek jest prosta i szybka, umożliwiając korzystanie z irygatora bez przerw.

Specyfikacja

Technologia czyszczenia
Skład zestawu
  • Klasyczna końcówka strumieniowa; Spray ortodontyczny; Zraszacz kieszonek przyzębnych; Skrobak do języka.
Wymiary opakowania (wys. x szer. x gł.)
  • 7 x 3 x 13 cm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

*