Ekspres do kawy Siemens TE653M11RW

Dodaj opinię Kod:  425236677

Ekspres do kawy Siemens TE653M11RW

Dodaj opinię Kod:  425236677

2 968,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Gotowy do picia za naciśnięciem jednego przycisku
Automatyczny ekspres do kawy Siemens TE653M11RW pozwala przygotować ulubiony napój według indywidualnych preferencji przy minimalnym nakładzie pracy i czasu. Wystarczy nacisnąć przycisk. Dodatkowe menu pozwala określić rezultat: wybrać temperaturę gotowego napoju, objętość płynu i moc kawy.

Łatwy w czyszczeniu i konserwacji
Ekspres Siemens TE653M11RW jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Automatyczne programy czyszczenia pozwalają utrzymać urządzenie w czystości przez cały czas. Po włączeniu urządzenie jest płukane przez automatyczny program. Funkcja AutoMilk Clean czyści system podawania mleka po każdym napoju zawierającym mleko. System czyszczenia Calc'nClean automatycznie czyści ekspres do kawy z brudu, kamienia i osadu.

Wstępnie ustawione programy
Ekspres Siemens TE653M11RW wykorzystuje ciśnienie robocze wynoszące 19 barów. Urządzenie wykorzystuje kawę ziarnistą i mieloną. Pojemnik na kawę ziarnistą o pojemności 300 gramów posiada praktyczną pokrywkę, która pozwala zachować aromat kawy. Poziom mielenia można dostosować do własnych preferencji. Oprócz różnych rodzajów napojów kawowych, takich jak espresso, americano, kawa crema, cappuccino, latte i latte macchiato, można również przygotować mleczną piankę, ciepłe mleko i gorącą wodę na herbatę.

Parzenie kawy w filiżankach o wysokości do 15 cm
Siemens TE653M11RW to dotykowy ekspres do kawy. Charakteryzuje się eleganckim designem, ergonomiczną konstrukcją i dużą funkcjonalnością. Pozwala na zaparzenie dwóch filiżanek kawy jednocześnie. Można też użyć ulubionej filiżanki - wysokość wylewki kawy i wylewki cappuccino można regulować w zakresie do 150 mm. Urządzenie umożliwia korzystanie z mleka bez konieczności przelewania go z kartonu.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Ekspres do kawy jest testowany w fabryce i może zawierać śladowe ilości wody i kawy.