Ekspres do kawy Delonghi Magnifica Start ECAM220.60.B

Dodaj opinię Kod:  425236665

Ekspres do kawy Delonghi Magnifica Start ECAM220.60.B

Dodaj opinię Kod:  425236665

1 849,00

Dostępny

Gwarancja. 36 miesięcy oficjalnej gwarancji producenta 

Opis

STYLOWY EKSPRES DO KAWY FIRMY DELONGHI
Wyrafinowane rozwiązania techniczne w połączeniu z równie wyszukanym designem sprawiają, że DeLonghi Magnifica Start to pożądany zakup dla prawdziwego konesera tradycyjnej kawy. Już sam fakt posiadania tego urządzenia dodaje pomieszczeniu, w którym się znajduje, solidności i nowoczesności. Intuicyjny dotykowy panel sterowania, efektowny kolor, kompaktowe rozmiary i łatwość obsługi sprawiają, że jest to prawdziwy wyznacznik jakości i funkcjonalności do Twoich usług!

MOC I OSZCZĘDNOŚĆ
Dwa wskaźniki, które nie są łatwe do połączenia, ale projektantom DeLonghi się to udało. Ekspres do kawy o poborze mocy 1450 W jest wyposażony w mocną pompę, standardową dla tej serii, która pompuje do 15 barów. Espresso przygotowywane jest pod ciśnieniem 9 barów, a wszystkie "dodatki" zapewniają większą prędkość tworzenia napoju. Wszystko zostało tu stworzone z myślą o wygodzie użytkownika: napoje można wygodnie zamawiać za pomocą skrótów klawiszowych na panelu sterowania, a system automatycznego wyłączania działa po upływie ustawionego czasu.

MŁYNEK DO KAWY Z POJEMNIKIEM
Zaleca się rozpakowanie kolejnego opakowania ziaren bezpośrednio przed przygotowaniem napoju i wygodniejsze przechowywanie ich w pojemniku młynka do kawy. Jest on przeznaczony do przechowywania 250 g. Młynki Millstone są regulowane poprzez obrócenie regulatora do żądanego poziomu mielenia. Wybierz najlepszą opcję według własnego uznania, aby zmaksymalizować smak i aromat ziaren.

Specyfikacja

Przygotowanie napojów mlecznych
Ilość napojów automatycznych
  • 4
Napoje bez mleka
Napoje mleczne
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Ekspres do kawy jest testowany w fabryce i może zawierać śladowe ilości wody i kawy.