Irygator Aquapick AQ-300

Dodaj opinię Kod:  425172810

Irygator Aquapick AQ-300

Dodaj opinię Kod:  425172810

475,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Irygator Aquapick to urządzenie stacjonarne zasilane z sieci: jest to dość duży model ważący 710 g z pojemnym zbiornikiem na wodę o pojemności 600 ml. Oznacza to, że urządzenie to bardziej nadaje się do użytku domowego niż do podróży i wyjazdów. Jego działanie polega na dostarczaniu pulsującego strumienia wody o częstotliwości około 2200 pulsacji na minutę. Woda dostarczana jest pod ciśnieniem od 20 do 687 kPa, dzięki czemu irygator może być używany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci.

Elastyczne ustawienia zapewniają aż 12 trybów mocy, dzięki czemu każdy może wybrać optymalną intensywność w zależności od charakterystyki zębów, dziąseł i szkliwa. W efekcie strumień wody skutecznie oczyszcza przestrzenie międzyzębowe i kieszonki, masuje dziąsła i zapobiega różnym chorobom. Ponadto irygator nadaje się do różnych konstrukcji ortodontycznych: aparatów ortodontycznych, protez, implantów, licówek, koron itp. Aquapick AQ-300 jest wyposażony w cztery standardowe dysze oznaczone różnymi kolorami. Ma to na celu zapewnienie, że jedno urządzenie jest przeznaczone dla całej rodziny: można używać jednego urządzenia dla wszystkich, po prostu zmieniając nasadki. W zestawie znajdują się również cztery uchwyty na dysze, które można przymocować do ściany w celu ułatwienia użytkowania.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

*