Frytkownica beztłuszczowa Philips Premium Ovi Smart XXL HD9870/20

Dodaj opinię Kod:  424122225
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
 • 28.7 х 32.1 х 43.3 cm
Typ sterowania

Frytkownica beztłuszczowa Philips Premium Ovi Smart XXL HD9870/20

Dodaj opinię Kod:  424122225

1 598,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Programy Smart Chef dla popularnych dań
Nasi profesjonalni szefowie kuchni opracowali programy Smart Chef, które pomogą Ci w przemyśleniu i gotowaniu potraw. Wystarczy jedno dotknięcie, aby przygotować świeże lub mrożone frytki, podudzia lub całego kurczaka, a nawet całą rybę przy użyciu urządzenia Airfryer XXL.

Technologia usuwania tłuszczu oddzielająca i wyłapująca jego nadmiar
Teraz możesz jeść zdrowsze potrawy bez nadmiaru tłuszczu. Philips Airfryer XXL jest wyposażony w technologię usuwania tłuszczu, która oddziela i wyłapuje nadmiar tłuszczu występującego w potrawach. Rozkoszuj się smakiem pieczonego kurczaka z chrupiącą skórką i delikatnym mięsem pozbawionym do 50% tłuszczów nasyconych*.

Oryginalne urządzenie Airfryer z 7-krotnie szybszym przepływem powietrza
Zdrowsze smażone jedzenie, chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku, zawierające nawet do 90% mniej tłuszczu. Urządzenie Philips Airfryer XXL do smażenia wykorzystuje gorące powietrze (zamiast oleju). Technologia Philips Rapid Air zapewnia 7-krotnie szybszy przepływ powietrza, dzięki czemu możesz cieszyć się bardziej chrupiącymi, pysznymi, zdrowymi potrawami.

Dzięki bardzo dużej pojemności w urządzeniu zmieści się cały kurczak lub 1,4 kg frytek
Tak, w urządzeniu Airfryer XXL można przygotować posiłek dla całej rodziny! Duża pojemność ułatwia przygotowanie dużych porcji. Możesz upiec całego kurczaka lub nawet 1,4 kg frytek, by zaspokoić głód całej rodziny lub przyjaciół. W dużym koszu o pojemności 7,3 l zmieści się do sześciu porcji posiłku.

Oszczędność czasu i energii
Urządzenia Airfryer firmy Philips są wydajniejsze niż tradycyjne piekarniki — przygotowywanie pysznych posiłków zużywa nawet o 70% mniej energii i zajmuje o 50% mniej czasu.

Wygodne ustawienia „Utrzymywanie ciepła” i „Zapisywanie ulubionych”
Dzięki wygodnemu trybowi utrzymywania ciepła możesz zjeść ciepły posiłek, kiedy tylko masz ochotę. Potrawa jest utrzymywana w idealnej temperaturze nawet przez 30 minut. Możesz też zapisać swoje ulubione danie, aby przygotować je w idealny sposób. Tryb ulubionych zapewnia idealny czas i temperaturę przygotowania potraw.

Kosz QuickClean i możliwość mycia wszystkich odłączanych części w zmywarce
Dzięki koszowi QuickClean ze zdejmowaną, nieprzywierającą siateczką czyszczenie urządzenia Airfryer jest łatwe i szybkie. Wszystkie odłączane części można myć w zmywarce.

Wszechstronność: smażenie, pieczenie, grillowanie, a nawet odgrzewanie - powietrzem!
W urządzeniu Philips Airfryer XXL można przygotowywać setki dań. Smaż, piecz, grilluj, a nawet odgrzewaj posiłki. Dzięki unikalnej technologii przepływu powietrza i konstrukcji w kształcie rozgwiazdy każdy kęs jest przepyszny. Umożliwia ona równomierne podgrzewanie potraw ze wszystkich stron, dzięki czemu za każdym razem są doskonale usmażone.

Aplikacja HomeID obejmująca ponad 500 oryginalnych przepisów
Odkryj setki pysznych, łatwych i zdrowych potraw, które przygotujesz dzięki frytownicy. Przepisy w aplikacji HomeID zostały opracowane przez ekspertów żywieniowych, co ułatwia dokonywanie właściwych wyborów każdego dnia.

Specyfikacja

Materiał obudowy
 • Plastik
Pojemność miski, l
Temperatura robocza
 • 40 - 200 °С
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 6.2 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.