Wypiekacz do chleba Black&Decker BXBM600E

Dodaj opinię Kod:  423767733
Forma do pieczenia chleba
Waga, kg
 • 3
Materiał obudowy
Kolor
 • Czarny

Wypiekacz do chleba Black&Decker BXBM600E

Dodaj opinię Kod:  423767733

568,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Potężna wydajność i wielofunkcyjność
Wypiekacz do chleba Black&Decker BXBM600E o mocy 600W nie tylko umożliwia pieczenie świeżego, domowego chleba, ale także inspiruje do tworzenia różnorodnych wypieków. Zawarte przepisy na chleb, ciasto i dżem otwierają przed użytkownikami świat domowej cukierni, zachęcając do eksperymentowania i delektowania się własnoręcznymi wypiekami.

Idealny dla rodziny
Z dużą pojemnością 1000g, ten wypiekacz jest doskonałym rozwiązaniem dla całej rodziny. Teraz można przygotować wystarczającą ilość chleba na śniadanie lub kolację, nie martwiąc się o brak świeżych wypieków w domu.

Doskonała kontrola nad procesem pieczenia
Górne okienko pozwala obserwować, jak chleb piecze się do perfekcji, a trzy poziomy przyrumienienia skórki pozwalają dostosować grubość skórki do indywidualnych preferencji. Nieprzywierająca forma do pieczenia gwarantuje łatwe czyszczenie oraz doskonale upieczony chleb za każdym razem.

Nowoczesne funkcje i łatwość obsługi
Wyświetlacz LCD wraz z przyciskami dotykowymi umożliwia łatwe monitorowanie i regulację procesu pieczenia. Wbudowany timer pozwala ustawić wypiekacz na pieczenie przez wybrany czas, maksymalnie do 15 godzin, co oznacza, że można cieszyć się ciepłym chlebem rano, ustawiając urządzenie na pieczenie nocne.

Pełna automatyzacja i akcesoria
W pełni automatyczny wypiekacz do chleba z łatwymi w użyciu funkcjami i programami sprawia, że pieczenie chleba w domu jest prostsze niż kiedykolwiek. Zestaw zawiera także przydatne akcesoria takie jak miarka, łyżka miarowa i widelec z haczykiem, które ułatwią przygotowanie idealnego chleba każdego dnia.

Specyfikacja

Forma do pieczenia chleba
Sterowanie
Obszar zastosowania
Skład zestawu
 • Wypiekacz do chleba
  Osłona na hak
  Kubek z miarką
  Łyżka miarowa
  Instrukcja obsługi
Wymiary opakowania (wys. x szer. x gł.)
 • 35 х 35 х 40 cm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.