Sokowirówka Black&Decker BXJE600E

Dodaj opinię Kod:  423643257
Moc, W
Sterowanie
Liczba prędkości
Materiał obudowy
 • Stal nierdzewna / Plastik

Sokowirówka Black&Decker BXJE600E

Dodaj opinię Kod:  423643257

Dostępny

298,00

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Atrakcyjna, stosunkowo niedroga i wydajna sokowirówka odśrodkowa z szerokim otworem wsadowym i automatycznym systemem oddzielania miąższu. Tego typu urządzenie pozwala na szybkie przetwarzanie dużych ilości warzyw lub owoców, produkując pyszne i zdrowe świeże soki. Jest to produkt z dolnej części średniego przedziału cenowego, przeznaczony głównie do przetwarzania szerokiej gamy soczystych produktów (może nie być wystarczająco wydajny przy przetwarzaniu twardych i włóknistych owoców).

Z uwagi na mechanizm odśrodkowy i dość dużą moc (600 W), model ten zapewnia dobrą wydajność, ale też generuje spory poziom hałasu. Panel sterowania sokowirówki Black & Decker BXJE600E składa się z jednego trójpozycyjnego przełącznika, który umożliwia włączanie/wyłączanie urządzenia oraz regulację prędkości w ramach dwóch zaprogramowanych trybów.

Szeroki otwór wlotowy (62 mm średnicy) pozwala na załadowanie całych lub przepołowionych owoców, co skraca czas potrzebny na czynności przygotowawcze. Korpus urządzenia, separator ze stożkową ścianką filtracyjną i wszystkie inne metalowe części mające bezpośredni kontakt z sokami wykonane są z wysokiej jakości wysokostopowej stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością. W celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania modelu, producent zastosował w nim system zabezpieczający przed przypadkowym włączeniem.

Specyfikacja

Skład zestawu
 • Sokowirówka
  Instrukcje
  Gwarancja
Pojemność pojemnika na sok
 • 0.55 l
Moc, W
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
 • 28 х 28 х 22 cm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.