Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWF 420 BL

Dodaj opinię Kod:  423519642
Kolor
Moc mikrofali
  • 800 Wt

Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWF 420 BL

Dodaj opinię Kod:  423519642

614,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Przestronna kuchenka mikrofalowa Whirlpool to dobra opcja do codziennego użytku, ponieważ z łatwością poradzi sobie z gotowaniem, rozmrażaniem i podgrzewaniem różnych potraw. Główną różnicą w stosunku do większości podobnych urządzeń jest brak zwykłego stołu obrotowego wewnątrz komory. W rezultacie można wykorzystać każdy centymetr powierzchni roboczej: umieścić pojemniki o niestandardowych kształtach, duże naczynia - można nawet zmieścić kilka małych talerzy.

Piekarnik jest już dość pojemny - jego objętość wynosi 25 litrów, ale dzięki tej konstrukcji wewnątrz jest o 30% więcej miejsca, co odpowiada 30-litrowym modelom firmy. Jednocześnie, dzięki technologii mikrofalowej 2D, żywność jest podgrzewana równomiernie ze wszystkich stron. Poza tym Whirlpool MWF 420 BL to dość proste, ale wygodne urządzenie ze wszystkimi funkcjami potrzebnymi do codziennych zadań.

Dostępne jest 6 poziomów mocy o maksymalnej wartości 800 W, timer, duża liczba programów automatycznych i przycisk JetStart, który natychmiast włącza maksymalną moc na 30 sekund. Automatyczne menu oferuje szeroką gamę pysznych dań dostosowanych do różnych nawyków żywieniowych: wegetariańskich, dietetycznych i dla dzieci. Funkcja Autoclean ułatwia czyszczenie. Wystarczy umieścić pojemnik z wodą w kuchence mikrofalowej, uruchomić program czyszczenia, a wytworzona para zmiękczy zaschnięte resztki jedzenia i krople oleju, po czym można je łatwo zetrzeć wilgotną ściereczką. Do sterowania służy panel dotykowy z przełącznikiem obrotowym i wyświetlaczem, który w razie potrzeby można zablokować. Jest to szczególnie przydatna opcja w przypadku małych dzieci.

Specyfikacja

Pojemność, l
Kolor
Szerokość, cm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.