Grzejnik konwektorowy Black&Decker BXCSH2001E (ES9350090B)

Dodaj opinię Kod:  423143451
Liczba trybów ogrzewania
  • 2

Grzejnik konwektorowy Black&Decker BXCSH2001E (ES9350090B)

Dodaj opinię Kod:  423143451

359,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Wydajność ogrzewania
Odkryj doskonałość w ogrzewaniu z wydajnym grzejnikiem konwektorowym Black&Decker BXCSH2001E, oferującym dwa stopnie mocy grzewczej (1250W/2000W). Możliwość regulacji temperatury od 10 do 35°C pozwala na idealne dopasowanie warunków do Twoich preferencji. Urządzenie to jest w stanie szybko i skutecznie ogrzać pomieszczenia o powierzchni do 20 m², zapewniając komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni.

Mobilność i łatwość transportu
Zbudowany z myślą o mobilności, grzejnik konwektorowy posiada uchwyt, który ułatwia transport. Teraz możesz cieszyć się ciepłem w dowolnym miejscu w swoim domu bez żadnych kłopotów.

Bezpieczne użytkowanie
Z myślą o Twoim spokoju, grzejnik posiada funkcję automatycznego wyłączenia w przypadku przegrzania. Ta cecha gwarantuje bezpieczne użytkowanie, nawet gdy urządzenie pracuje bez Twojego nadzoru.

Intuicyjna kontrola i programowalność
Wyświetlacz cyfrowy ułatwia wybór żądanej temperatury, a 9-godzinny timer pozwala na zaprogramowanie urządzenia zgodnie z Twoim harmonogramem. Kontroluj warunki w swoim domu z łatwością, niezależnie od pory dnia.

Cicha praca dla nieskazitelnego spokoju
Niezwykle cicha praca grzejnika konwektorowego czyni go idealnym wyborem do użytkowania w nocy. Teraz możesz cieszyć się komfortowym ciepłem, bez zakłócania spokojnego snu.

Specyfikacja

Moc, W
Obszar działania, m²
Rodzaj elementu grzejnego
Sterowanie
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.