Ekspres do kawy Delonghi Dinamica ECAM 350.55.W

Dodaj opinię

Kod:  422805240

Ekspres do kawy Delonghi Dinamica ECAM 350.55.W

Dodaj opinię

Kod:  422805240

2 549,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Lubisz pyszną kawę wysokiej jakości, ale nie chcesz chodzić do kawiarni? DeLonghi ECAM 350.55.W stanie się Twoim osobistym baristą. Twoje ulubione aromatyczne napoje - espresso, cappuccino, latte macchiato lub gorące mleko - będą gotowe za naciśnięciem jednego przycisku. Technologia LatteCremaSystem tworzy przewiewną i bujną piankę do kawy. Kup DeLonghi ECAM 350.55.W i ciesz się profesjonalnie przygotowanymi napojami każdego dnia.

Warto zwrócić uwagę na zaletę ECAM 350.55.W - obecność funkcji "Moje menu". Umożliwia ona parzenie kawy zgodnie z wybranymi parametrami. Możesz kontrolować moc napoju, ilość wody i mleka oraz stopień zmielenia. W rezultacie otrzymasz idealną kawę dla siebie.

Ekspres ECAM 350.55.W jest wyposażony w ulepszony panel dotykowy, który ułatwia zrozumienie obsługi urządzenia. Duży wyświetlacz LCD pokazuje wszystkie potrzebne informacje o napoju kawowym.

Funkcja automatycznego czyszczenia systemu spieniania mleka czyści wszystkie części ekspresu ECAM 350.55.W, które miały kontakt z mlekiem podczas przygotowywania napoju. Wystarczy przekręcić pokrętło na pokrywie pojemnika. Wyjmowana tacka ociekowa może być czyszczona ręcznie lub w zmywarce. Jednostka zaparzająca jest również łatwa do wyjęcia i wyczyszczenia.

Specyfikacja

Przygotowanie napojów mlecznych
Ilość napojów automatycznych
  • 4
Rodzaj używanej kawy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Ekspres do kawy jest testowany w fabryce i może zawierać śladowe ilości wody i kawy.