Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO17E1BH

Dodaj opinię Kod:  421877925
Kolor
Typ
Moc mikrofali
  • 700 Wt

Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO17E1BH

Dodaj opinię Kod:  421877925

298,00

Chwilowo niedostępny

3

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Automatyczne czyszczenie bez użycia detergentów
Wnętrze piekarnika można wyczyścić, napełniając odporną na wysokie temperatury szklaną lub glinianą miskę wodą z kranu, umieszczając ją w piekarniku i włączając program AutoClean. Powstała para zmiękczy wszelkie zabrudzenia na ścianach piekarnika. Po zakończeniu programu wystarczy wyczyścić piekarnik wilgotną ściereczką.

Funkcja rozmrażania
Kuchenka mikrofalowa rozmraża za pomocą impulsów niskiego ciepła. Pomiędzy kolejnymi porcjami ciepła, ciepłe części jedzenia przekazują ciepło do zimniejszych części, umożliwiając bardziej równomierne rozmrażanie. Specjalne ustawienie szybkości rozmrażania równomiernie i szybko rozmraża każdy głęboko zamrożony produkt. Zawsze gotuj niezwłocznie rozmrożoną żywność.

Talerz obrotowy 360°
Bez żadnych zimnych stref, jedzenie jest gotowane lub odgrzewane do perfekcji. Stały obrót płyty obrotowej umożliwia mikrofalom skuteczne i równomierne podgrzewanie przygotowywanych potraw. Obrotnica jest również kluczem do optymalnego rozmrażania.

Pięć poziomów mocy
Ustawienie poziomu mocy na 100%, 70%, 50%, 30% lub 10% pozwala na dostosowanie gotowania do konkretnych potrzeb. Wysoka moc jest świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz podgrzać coś tak szybko, gdy gotujesz wodę lub gotujesz zupy. Ustawienia średnie pozwalają na gotowanie na parze lub smażenie potraw, natomiast ustawienia niskie nadają się do gotowania kremowych zup i mogą pełnić funkcję dehydratora.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.