Ekspres do kawy Delonghi Magnifica Start ECAM 220.80 SB

Dodaj opinię

Kod:  421865226

Ekspres do kawy Delonghi Magnifica Start ECAM 220.80 SB

Dodaj opinię

Kod:  421865226

1 898,00

Dostępny

2

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Wejdź do świata kawy ziarnistej dzięki ekspresowi Delonghi Magnifica Start, który zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować ulubione napoje na bazie espresso w domu. Model ten charakteryzuje się ekskluzywną Technologią LatteCrema Hot, która dopełnia Twoje napoje delikatną, bogatą pianką z mleka oraz umożliwia przygotowanie wybranych napojów za jednym dotknięciem.

Twoja idealna kawa
Delektuj się wysokiej jakości kawą w każdej filiżance – urządzenie mieli ziarna na świeżo, tuż przed zaparzeniem. W zestawie pojemnik na ziarna o wadze 250 g oraz pojemnik na kawę wstępnie zmieloną.

Miękki panel kontrolny
Intuicyjny, przyjazny w dotyku panel kontrolny z czarno-białymi ikonami umożliwiającymi przygotowanie kawy za jednym dotknięciem.

Technologia LatteCrema Hot
Automatyczne przygotowanie delikatnej, gęstej pianki mlecznej o odpowiedniej temperaturze do wyśmienitych napojów z automatycznym czyszczeniem za jednym dotknięciem po każdym użyciu.

Napoje za jednym dotknięciem
Magnifica Start jest w stanie przygotować 5 podstawowych rodzaje kawy za jednym dotknięciem, zapewniając maksymalną wygodę: – Espresso, Kawa, Cappuccino, Latte Macchiato, Gorąca Woda.

 • Ciesz się ulubionymi napojami kawowymi ze świeżo zmielonych ziaren
 • System LatteCrema Hot doskonale dopełnia Twoje napoje smakowitą, bogatą piankę z mleka, jednocześnie zapewniając możliwość automatycznego czyszczenia za jednym dotknięciem
 • Wybierz jeden z 5 przepisów dostępnych za jednym dotknięciem: Espresso, Kawa, Cappuccino, Latte Macchiato i Gorąca Woda
 • Spersonalizuj aromat swoich napojów
 • Łatwe w czyszczeniu, wyjmowane elementy nadające się do mycia w zmywarce

Specyfikacja

Przygotowanie napojów mlecznych
Napoje bez mleka
Rodzaj używanej kawy
Przygotowywanie zimnych napojów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 8.1 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Ekspres do kawy jest testowany w fabryce i może zawierać śladowe ilości wody i kawy.