Cisnieniomierz naramienny Dr. Line Digital Upper Arm Blood Pressure Monitor BP1319 (8470001874986)

Dodaj opinię Kod:  421496658
Obszar pomiaru ciśnienia
Rodzaj pomiaru ciśnienia
Rozmiar mankietu
  • 24 - 43 cm cm

Cisnieniomierz naramienny Dr. Line Digital Upper Arm Blood Pressure Monitor BP1319 (8470001874986)

Dodaj opinię Kod:  421496658

183,87

Dostępny

Opis

Ciśnieniomierz Dr. Line Cyfrowy Monitor Ciśnienia Krwi na Ramieniu BP1319 - doskonałe urządzenie, które pomoże Ci monitorować i zarządzać ciśnieniem krwi w łatwy sposób. Ten zaawansowany i przyjazny dla użytkownika monitor ciśnienia krwi nadaje się dla osób w każdym wieku i został zaprojektowany, aby zapewnić dokładne odczyty wygodnie, z własnego domu.

Elegancki i kompaktowy design Dr. Line BP1319 sprawia, że jest przenośny i łatwy w użyciu, co czyni go idealnym towarzyszem dla częstych podróżujących lub osób w biegu. Dzięki dużemu i łatwemu do odczytania wyświetlaczowi cyfrowemu, możesz bez trudu przeglądać wyniki ciśnienia krwi bez żadnych niejasności, zapewniając precyzyjne pomiary za każdym razem.

Z regulowanym mankietem, który pasuje do większości rozmiarów ramion, ten monitor ciśnienia krwi gwarantuje wygodne i pewne dopasowanie, umożliwiając precyzyjne pomiary. Intuicyjna obsługa jednym przyciskiem sprawia, że ​​rozpoczęcie i zakończenie procesu pomiaru jest proste, podczas gdy niezawodna technologia zapewnia precyzyjne wyniki.

Dr. Line BP1319 oferuje również wygodę przechowywania do 120 pomiarów, pozwalając śledzić postępy w zakresie ciśnienia krwi.

Zdrowie i dobre samopoczucie są najważniejsze, a Dr. Line Cyfrowy Monitor Ciśnienia Krwi na Ramieniu BP1319 jest tutaj, aby dostarczyć narzędzi do skutecznego monitorowania i zarządzania ciśnieniem krwi.

Specyfikacja

Obliczanie średniego ciśnienia
  • Jest
Wskazanie arytmii
  • Jest
Sygnał dźwiękowy
  • Jest
Obszar pomiaru ciśnienia
Liczba komórek pamięci
  • 120
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.