Ekspres do kawy Delonghi Magnifica S ECAM 21.117.B

Dodaj opinię

Kod:  418426389

Ekspres do kawy Delonghi Magnifica S ECAM 21.117.B

Dodaj opinię

Kod:  418426389

1 499,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

System cappuccino w ekspresie DeLonghi ECAM 21.117.B Magnifica S zachwyci miłośników tego napoju. Delikatna mleczna pianka wytwarzana przez ten model zachwyci Cię. Specjalna technologia mieszania mleka z wodą daje oszałamiający efekt. Moc 1450 W zapewnia szybkie przygotowanie.

Przekręć pokrętło, aby kawa była tak mocna, jak chcesz. Naciśnij przycisk, aby wybrać ilość wody w napoju. Czy to brzmi jak bajka? To wyjątkowa kawowa rzeczywistość tych, którzy używają tego ekspresu. Dzięki DeLonghi ECAM 21.117.B Magnifica S możesz rozkoszować się luksusowym aromatem i smakiem energicznego napoju. Kawa będzie naprawdę świeża i orzeźwiająca, ponieważ model ten pozwala na użycie ziaren kawy, które zostaną zmielone przez wbudowany młynek z 13 stopniami mielenia.

Program odkamieniania, automatyczne wyłączanie i funkcje łatwego czyszczenia sprawiają, że ten ekspres do kawy jest nie tylko luksusowy, ale i praktyczny. Ponadto, kawa zostanie przygotowana szybko, z pewnością będzie wysokiej jakości, wyjątkowa. ECAM Magnifica S 21.117.B nalewa ją do filiżanek, które wcześniej podgrzewa. To nawet brzmi przytulnie. Wszystko, co musisz zrobić, to cieszyć się smakiem prawdziwych ziaren kawy.

Specyfikacja

Przygotowanie napojów mlecznych
Napoje mleczne
Rodzaj używanej kawy
Jednoczesne przygotowywanie napojów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Ekspres do kawy jest testowany w fabryce i może zawierać śladowe ilości wody i kawy.