Trymer do nosa Carrera №524

Dodaj opinię Kod:  417243204

Trymer do nosa Carrera №524

Dodaj opinię Kod:  417243204

95,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Wszystkie urządzenia tworzone przez niemiecką firmę Carrera opierają się na jednej koncepcji - nie rozróżniają płci - nie ma różowego dla kobiet ani niebieskiego dla mężczyzn. Od kiedy jakość i wydajność są związane z płcią? W Carrera staramy się tworzyć wygodne, piękne i wydajne urządzenia, które łączą zaawansowaną technologię z łatwością obsługi.

Będziesz cieszyć się nimi od momentu włączenia ich po raz pierwszy i przez wiele lat. Wysoka wydajność to zasługa nie tylko mocnego silnika, ale także efektywnego współdziałania wszystkich komponentów urządzenia. Twórcy nazywają to "przełomem w stylu CARRERA". I choć wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic zasadniczo nowego, firma stara się udoskonalać to, co naprawdę niezbędne i pozbywać się wszystkiego, co nieistotne. Jest to sposób pracy firmy Carrera i jest to zasada, która leży u podstaw wszystkich urządzeń tworzonych przez firmę.

Prezentowany tutaj trymer do nosa i uszu nr 524 polecany jest do uniwersalnego użytku - zarówno w domu, jak i w podróży.

Model ten idealnie nadaje się do przycinania włosów w nosie i uszach, a dzięki zastosowaniu wymiennej głowicy może być również wykorzystywany do przycinania brwi. Urządzenie działa na jednej baterii AA (około 90 minut ciągłej pracy), co pozwala na większą mobilność i możliwość zabrania go ze sobą w podróż.

Obrotowe ostrza wykonane ze stali nierdzewnej są łatwe do czyszczenia pod wodą. W celu ułatwienia transportu i przechowywania trymer jest dostarczany ze stylowym futerałem.

Specyfikacja

Obszar użytkowania
Zasilanie
Typ ustawienia długości
Typ silnika
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.