Lodówka Polar POB 601E K

Dodaj opinię

Kod:  417229149

Typ lodówki
Klasa efektywności energetycznej
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
 • 159 x 60 x 66 cm

Lodówka Polar POB 601E K

Dodaj opinię

Kod:  417229149

1 698,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Chłodziarka bez szronu
W lodówce Polar POB 601E K zastosowany został system automatycznego odszraniania chłodziarki, co znacząco ułatwia codzienne użytkowanie urządzenia. Nie musisz go bowiem odmrażać, by oczyścić ścianki w komorze chłodzenia, a także unikasz sytuacji, w których żywność przymarza do wnętrza lodówki.

Zaawansowane chłodzenie
Jeśli chcesz, by jedzenie w lodówce jak najdłużej zachowało swoją świeżość, zapewnij im stabilne warunki przechowywania. Pomoże Ci w tym funkcja błyskawicznego chłodzenia, która przyspiesza osiągnięcie we wnętrzu perfekcyjnej temperatury, nawet jeśli po zakupach włożysz do chłodziarki spore ilości jedzenia w temperaturze pokojowej.

Świeże warzywa i owoce
Polar POB 601E K ma też idealne miejsce do przechowywania warzyw i owoców. Do tego celu przeznaczona została duża szuflada, pozwalająca utrzymać porządek i odseparować produkty od wędlin czy serów.

Dopasowana do potrzeb
Drzwi lodówki otwierają się w lewo, a Tobie potrzebne jest urządzenie otwierające się w prawo? Polar POB 601E K sprawdzi się w obu przypadkach – kierunek otwierania możesz bowiem łatwo zmienić.

LEDowe oświetlenie
Wnętrze prezentowanej lodówki jest doskonale widoczne, a to za sprawą użytego w niej oświetlenia – wykonane w technologii LED zapewnia niewielkie zużycie prądu.

Minimalistyczny design
Polar POB 601E K zachwyci Cię swoim minimalistycznym wzornictwem. Zwróć uwagę na gładkie drzwi – zamiast uchwytów zastosowano tu dyskretniejsze, ale niemniej wygodne w użytku podchwyty.

Specyfikacja

Typ lodówki
Użyteczna objętość komory chłodniczej
 • 197 l
Klasa efektywności energetycznej
Pojemność zamrażarki
 • 75 l
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 1.2 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.