Waga kuchenna Rosti Mensura Nordic Green (5722000256861)

Dodaj opinię

Kod:  417172545

Wymiary (wys. x szer. x gł.)
 • 3.5 x 16.5 x 20 cm
Materiał platformy

Waga kuchenna Rosti Mensura Nordic Green (5722000256861)

Dodaj opinię

Kod:  417172545

208,00

Dostępny

Gwarancja. 5 lat 

Opis

Funkcjonalność
Waga kuchenna Mensura wyróżnia się z tłumu. Miska do ważenia służy również jako pokrywa ochronna. Gdy nie jest używana, wystarczy odwrócić miskę, aby utworzyć pokrywkę chroniącą wagę, a po zakończeniu ważenia składników wystarczy umieścić miskę/pokrywkę w zmywarce. Bardzo duży wyświetlacz LED jest czytelny pod każdym kątem i w każdych warunkach oświetleniowych.

Dwukrotnie większa pojemność ważenia
Waga kuchenna Mensura może ważyć do 10 kg - dwa razy więcej niż większość wag kuchennych. Pozwala to na umieszczenie na wadze garnka lub dużej miski i zważenie dużych porcji. Oczywiście waga Mensura waży duże ilości z taką samą dokładnością jak małe. Waga posiada funkcję tarowania i można wybrać różne jednostki miary.

Wysokiej jakości materiały
Pod wagą znajdują się cztery silikonowe nóżki w kształcie litery L w tym samym kolorze co waga. Wagi kuchenne Mensura są wykonane z trwałych i niezawodnych materiałów i, podobnie jak wszystkie inne produkty Rosti, są zaprojektowane tak, aby służyć przez wiele lat, przynosić radość i przyczyniać się do dobrego gotowania, a aby to zapewnić, seria Mensura jest oczywiście objęta 5-letnią gwarancją.

Precyzyjne pomiary
Mensura oznacza po łacinie "mierzyć", a celem kolekcji Mensura jest właśnie to - szybkie i dokładne mierzenie. Produkty są wysokiej jakości, a same produkty są trwałe i mogą być używane przez wiele lat.

Międzynarodowe nagrody
Najbardziej prestiżowe nagrody w dziedzinie wzornictwa przyznawane są tylko wybitnym projektom, które naprawdę zapewniają niezwykłe rezultaty. Wagi kuchenne Mensura marki Rosti robią to tak dobrze, że w 2023 roku otrzymały nagrodę German Design Award "Special Mention" w kategorii "Excellent Product Design - Kitchen" oraz nagrodę Red Dot Award: Product Design.

Specyfikacja

Dokładność pomiaru, g
Skład zestawu
 • Wagi kuchenne
  Instrukcje
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
 • 3.5 x 16.5 x 20 cm
Wymiary opakowania (wys. x szer. x gł.)
 • 2.5 x 18.5 x 22 cm
Waga
 • 0.64 kg
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 644.3 Kb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.