Mobilny klimatyzator Tristar AT-5446 (AT-5446)

Dodaj opinię

Kod:  416977311

Rodzaj
Rodzaj instalacji jednostki wewnętrznej
Wymiary jednostki wewnętrznej (wys. x szer. x gł.)
  • 62.5 x 32.5 x 29.5 cm

Mobilny klimatyzator Tristar AT-5446 (AT-5446)

Dodaj opinię

Kod:  416977311

279,00

Dostępny

2

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Klimatyzator mobilny Tristar AT-5446 zapewnia przyjemny powiew chłodu w ciepłe dni. Umieść klimatyzator w dowolnym miejscu, w którym potrzebujesz świeżego powietrza. Uwolnij się od dyskomfortu, który odczuwasz, gdy w pomieszczeniu jest nieznośnie gorąco, pozwalając sobie na świeżą bryzę.

Wiele ustawień
Chłodnica powietrza ma 3 różne tryby: normalny, naturalny i uśpienia. Wybierz tryb Nature i ciesz się stale zmieniającą się prędkością przepływu powietrza, co daje wrażenie wspaniałego spaceru po plaży. Tryb uśpienia redukuje poziom hałasu, dzięki czemu można cieszyć się świeżą bryzą i spać spokojnie. Oprócz tych trzech ustawień można również ustawić siłę wiatru. Do wyboru jest 800, 1000 i 1200 obrotów na minutę, które są zaskakująco ciche dzięki mocnemu silnikowi 45 W. 4-litrowy zbiornik na wodę zapewnia możliwość ciągłego korzystania z chłodzenia powietrzem przez długi czas.

Funkcja timera
Chłodnica powietrza Tristar posiada funkcję timera. Ustaw czas od 1 do 7 godzin i nigdy więcej nie martw się, że zapomnisz wyłączyć klimatyzator. Klimatyzator jest wyposażony w poręczny pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu można go obsługiwać z kanapy lub łóżka.

Chłodzenie dużych pomieszczeń
Klimatyzator jest wyposażony w obrotowe kółka zapewniające większą mobilność. Z łatwością ustawisz go w idealnym miejscu, aby schłodzić całe pomieszczenie. Regulacja nachylenia o 45 stopni w górę lub w dół pozwala optymalnie korzystać z klimatyzatora.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.