Elektryczna szczoteczka do zębów Neno Tutti Violet (NEN-BAB-SC006)

Dodaj opinię Kod:  415154055

Elektryczna szczoteczka do zębów Neno Tutti Violet (NEN-BAB-SC006)

Dodaj opinię Kod:  415154055

58,00

Dostępny

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Elektryczna szczoteczka do zębów Neno Tutti Violet to elektryczna szczoteczka do zębów przeznaczona specjalnie dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Posiada miękkie nylonowe włókna, 22 000 wibracji na minutę i timer, które zapewniają skuteczne czyszczenie zębów i pomagają wykształcić u dziecka zdrowe nawyki higieny jamy ustnej. Dodatkowo szczoteczka posiada oryginalny design w postaci wesołego delfina, 7 piosenek, podświetlenia oraz kolorowych diod, które sprawią, że mycie zębów stanie się wspaniałą zabawą. Elektryczna szczoteczka do zębów Neno Tutti Violet jest kompatybilna z innymi nasadkami Neno i posiada stojak do przechowywania.

Dodatkowe materiały

  • Instrukcja użytkownika

    PDF 4.7 Mb

    Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

*