Cisnieniomierz naramienny Ascolip Ixellence Bpm Easy (5903111882662)

Dodaj opinię Kod:  410532330
Dokładność pomiaru tętna
 • ± 4% % od wartości
Zasilanie
Rodzaj pomiaru ciśnienia
Obszar pomiaru ciśnienia
Rozmiar mankietu
 • 24 - 43 cm cm

Cisnieniomierz naramienny Ascolip Ixellence Bpm Easy (5903111882662)

Dodaj opinię Kod:  410532330

77,38

Dostępny

Opis

Cisnieniomierz naramienny Ascolip Ixellence Bpm Easy to automatyczny ciśnieniomierz naramienny do samodzielnego pomiaru pulsu i ciśnienia tętniczego krwi.Ciśnieniomierz iXellence BPM Easy przeszedł walidację kliniczn ą EHS, dzięki czemu uzyskane wyniki są wiarygodne i precyzyjne.

Wbudowana technologia IHB informuje o wykryciu nieregularnej pracy serca pacjenta, natomiast pamięć 100 ostatnich pomiarów pozwala śledzić zmiany ciśnienia użytkownika. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych, do prowadzenia samokontroli ciśnienia tętniczego krwi.

Sposób użycia / stosowanie:
Podłącz przewód powietrzny do ciśnieniomierza , a całe urządzenie do prądu.Załóż mankiet na odsłonięte ramię, tak aby jego dolna krawędź znajdowała się 2-3 cm powyżej zgięcia łokcia, a przewód powietrzny biegł po wewnętrznej stronie przedramienia. Między ramieniem, a mankietem powinno znajdować się trochę miejsca, tyle, żeby zmieściły się tam dwa palce.Pozostań w pozycji siedzącej przez minimum 10 minut przed rozpoczęciem pomiaru.Wyprostuj plecy, nogi oprzyj na ziemi, nie krzyżuj stóp. Rękę zwróconą dłonią do góry połóż na płaskiej powierzchni, tak aby mankiet znajdował się na wysokości serca.Włącz ciśnieniomierz, pomiar rozpocznie się automatycznie. Nie ruszaj się i nie mów.Po zakończeniu pomiaru wynik wyświetlony zostanie na ekranie.

Przeciwwskazania / ważne informacje: Urządzenie nie jest przystosowane do wykonywania pomiarów u osób, u których występują częste zaburzeni a rytmu serca (np.: przedwczesne pobudzenia pochodzenia przedsionkowego, czy koronowego lub migotanie przedsionków). W takich sytuacjach uzyskany wynik może być nieprawidłowy.Nie stosować u pacjentów po mastektomii, usunięciu węzłów chłonnych lub z przetoką tętniczo-żylną.Nie zakładać mankietu na uszkodzoną skórę, a także na rami ę do którego podłączony jest kontakt żylny, w czasie wlewu kroplowego lub przetaczania krwi.Nie używać jeśli ciśnieniomierz uległ uszkodzeniu lub nie działa prawidłowo.Nie używać w pobliżu źródeł silnego promieniowania elektromagnetycznego.Nie należy wykonywać pomiaru w stanach napięcia lub niepokoju.

Specyfikacja

Zakres pomiaru ciśnienia krwi
 • ciśnienia skurczowego: 60 - 255 mmHg; ciśnienia rozkurczowe: 30-195 mmHg mmHg
Dokładność pomiaru ciśnienia krwi
 • ± 3 mmHg; ± 2% mmHg
Zakres pomiaru pulsu
 • 40 -199 uderzeń/minutę ud/min
Dokładność pomiaru tętna
 • ± 4% % od wartości
Obliczanie średniego ciśnienia
 • Jest
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.