Inteligentna waga UMAX Smart Scale US20M

Dodaj opinię Kod:  405363075
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
  • 26 x 26 x 2.3 cm

Inteligentna waga UMAX Smart Scale US20M

Dodaj opinię Kod:  405363075

79,00

Dostępny

1

Opis

UMAX Smart Scale US20M to inteligentna waga nowej generacji, która wykorzystuje zaawansowaną technologię do śledzenia wagi i innych parametrów ciała. Smart Scale analizuje skład ciała do 6 różnych parametrów, takich jak waga, tkanka tłuszczowa, objętość wody, BMI, wiek metaboliczny lub BMR i mierzy te parametry za pomocą analizy impedancji bioelektrycznej (BIA). Waga jest połączona bezprzewodowo (Bluetooth) z doskonałą aplikacją mobilną w języku angielskim, umożliwiając sprawdzenie zmierzonych danych, których potrzebujesz, aby przejąć kontrolę nad swoją kondycją. Opatentowany system pomiarowy i wysokiej jakości materiały zapewniają długotrwałą wysoką dokładność.

Śledź swoje ciało - 6 parametrów ciała: waga, tkanka tłuszczowa, objętość wody, wiek metaboliczny, BMR, BMI.

Świetna aplikacja
Aplikacja mobilna dla systemów iOS i Android jest w całości w języku czeskim i zapewnia nie tylko bieżące wyniki pomiarów, ale także ich historię. Podczas ważenia wyniki są przesyłane do aplikacji bezprzewodowo. Dane są przechowywane na koncie w chmurze, co gwarantuje, że ich nie utracisz.

Mierz całą rodzinę i śledź swoich znajomych
W aplikacji można łatwo dodać kolejnych członków rodziny i przypisać im swoje dane. Na podstawie wagi użytkownika aplikacja rozpoznaje, kto jest właścicielem jego danych. Możesz również zaprosić znajomych za pośrednictwem poczty e-mail do śledzenia ich parametrów fizycznych w aplikacji. W ten sam sposób znajomy zobaczy wyniki na swoim telefonie komórkowym.

Specyfikacja

Element zasilający
  • 3 x AAA
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
  • 26 x 26 x 2.3 cm
Waga, kg
  • 1
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.