Inteligentna waga UMAX Smart Scale US30HRC

Dodaj opinię Kod:  405348918
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
 • 32 x 32 x 2 cm

Inteligentna waga UMAX Smart Scale US30HRC

Dodaj opinię Kod:  405348918

197,00

Chwilowo niedostępny

Opis

Unikalna technologia pomiaru tętna
Oprócz innych parametrów, waga US30HRC może mierzyć tętno i przesyłać je wraz z innymi parametrami do aplikacji mobilnej z możliwością śledzenia historii pomiarów. Wartość tętna można również monitorować na inteligentnym wyświetlaczu wagi podczas pomiaru. Dowiesz się znacznie więcej o swoim ciele, niż się spodziewałeś. Ponadto ta wyjątkowa inteligentna waga może również dokładnie mierzyć na dywanie dzięki swojej konstrukcji, dzięki czemu można ją zainstalować w dowolnym miejscu w domu.

UMAX Smart Scale US30HRC to inteligentna waga nowej generacji, która wykorzystuje zaawansowaną technologię do monitorowania wagi i wielu innych parametrów ciała, w tym tętna. UMAX Smart Scale US30HRC analizuje skład ciała pod kątem do 15 różnych parametrów, takich jak tkanka tłuszczowa, mięśnie szkieletowe, tłuszcz trzewny, objętość wody, białko, wiek metaboliczny lub BMI i mierzy wagę za pomocą analizy impedancji bioelektrycznej (BIA). Waga jest połączona bezprzewodowo (Bluetooth) ze świetną aplikacją mobilną w języku angielskim, umożliwiając sprawdzenie pomiarów, których potrzebujesz, aby przejąć kontrolę nad swoją kondycją. Bezmetalowa technologia ITO, opatentowany system pomiarowy i wysokiej jakości materiały zapewniają długotrwałą, wysoką dokładność pomiaru.

Śledź swoje ciało - 15 parametrów ciała: waga, tętno, BMI, tkanka tłuszczowa, ocena budowy ciała, waga bez tłuszczu, tłuszcz podskórny, tłuszcz trzewny, objętość wody, mięśnie szkieletowe, masa mięśniowa, masa kostna, białka, BMR, wiek metaboliczny

Świetna aplikacja
Aplikacja mobilna dla systemów iOS i Android jest w całości w języku czeskim i zapewnia nie tylko bieżące wyniki pomiarów, ale także ich historię. Podczas ważenia wyniki są przesyłane do aplikacji bezprzewodowo. Dane są przechowywane na koncie w chmurze, co gwarantuje, że ich nie utracisz.

Mierz całą rodzinę i śledź swoich znajomych
W aplikacji można łatwo dodać kolejnych członków rodziny i przypisać im swoje dane. Na podstawie wagi użytkownika aplikacja rozpoznaje, kto jest właścicielem jego danych. Możesz również zaprosić znajomych za pośrednictwem poczty e-mail do śledzenia ich parametrów fizycznych w aplikacji. W ten sam sposób znajomy zobaczy wyniki na swoim telefonie komórkowym.

Specyfikacja

Element zasilający
 • Wbudowana bateria
Cechy
 • Bateria: Li-Ion 400mAh
  Ładowanie: złącze micro USB
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
 • 32 x 32 x 2 cm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.