Inteligentna waga UMAX Smart Scale US20E

Dodaj opinię Kod:  405291237
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
  • 26 x 26 x 2.5 cm

Inteligentna waga UMAX Smart Scale US20E

Dodaj opinię Kod:  405291237

103,00

Dostępny

Opis

Nowa generacja inteligentnych wag
UMAX Smart Scale US20E to inteligentna waga nowej generacji, która wykorzystuje zaawansowaną technologię do monitorowania wagi i innych parametrów ciała. Smart Scale analizuje skład ciała w 11 różnych parametrach, takich jak tłuszcz, mięśnie szkieletowe, tłuszcz trzewny, objętość wody, białko, wiek metaboliczny lub BMI, a także mierzy wagę za pomocą analizy impedancji bioelektrycznej (BIA). Waga jest połączona bezprzewodowo (Bluetooth) z doskonałą aplikacją mobilną w języku czeskim, która umożliwia sprawdzenie zmierzonych danych niezbędnych do monitorowania kondycji. Opatentowany system pomiarowy i wysokiej jakości użyte materiały zapewniają długotrwałą wysoką dokładność pomiaru.

Śledź swoje ciało - 11 parametrów ciała: waga, BMI, objętość wody, wiek metaboliczny, BMR, masa kości, mięśnie szkieletowe, tłuszcz trzewny, białko, tkanka tłuszczowa, mięśnie.

Świetna aplikacja
Aplikacja mobilna dla systemów iOS i Android jest w całości w języku czeskim i zapewnia nie tylko bieżące wyniki pomiarów, ale także ich historię. Podczas ważenia wyniki są przesyłane do aplikacji bezprzewodowo. Dane są przechowywane na koncie w chmurze, co gwarantuje, że ich nie utracisz.

Mierz całą rodzinę i śledź swoich znajomych
W aplikacji można łatwo dodać kolejnych członków rodziny i przypisać im swoje dane. Na podstawie wagi użytkownika aplikacja rozpoznaje, kto jest właścicielem jego danych. Możesz również zaprosić znajomych za pośrednictwem poczty e-mail do śledzenia ich parametrów fizycznych w aplikacji. W ten sam sposób znajomy zobaczy wyniki na swoim telefonie komórkowym.

Specyfikacja

Element zasilający
  • 4 x AAA
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
  • 26 x 26 x 2.5 cm
Wymiary opakowania (wys. x szer. x gł.)
  • 28 x 28 x 4 cm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.