PROMOCJA

Końcówki do szczoteczki elektrycznej Philips Sonicare HX6032/33 For kids (2 szt.)

Dodaj opinię Kod:  404736126

Końcówki do szczoteczki elektrycznej Philips Sonicare HX6032/33 For kids (2 szt.)

Dodaj opinię Kod:  404736126

54,88

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Wiek 4+
Miękkie włosie standardowej główki szczoteczki Philips Sonicare For Kids dopasowuje się do kształtu zębów dzieci w wieku od 4 lat i delikatnie czyści zęby. Gumowany tył główki szczoteczki chroni zęby dzieci przed urazami i zapewnia wygodę podczas szczotkowania. Dostępna również w standardowym rozmiarze dla dzieci w wieku od 7 lat.

Doskonałe czyszczenie i maksymalna skuteczność
Szczoteczka soniczna zapewnia maksymalną skuteczność w krótkim czasie szczotkowania zębów przez dziecko. Pomaga promować zdrowe nawyki i poprawić technikę szczotkowania.

Technologia zapewniająca maksymalne wibracje dźwiękowe
Końcówki szczoteczek Philips Sonicare są ważną częścią naszej technologii, która opiera się na 31 000 ruchów wibracyjnych na minutę, wykonywanych z wysoką częstotliwością i amplitudą. Nasza bezkonkurencyjna technologia soniczna przekazuje impulsy z uchwytu do końcówki główki szczoteczki. Tworzy to dynamiczny przepływ płynu, który skutecznie czyści przestrzenie międzyzębowe i linię dziąseł.

Odłączane końcówki szczoteczki do łatwej i szybkiej wymiany
Końcówki szczoteczki Philips Sonicare For Kids można zdejmować i ponownie zakładać na rączkę szczoteczki, co zapewnia bezpieczne dopasowanie oraz upraszcza proces czyszczenia i konserwacji.

Skuteczna pielęgnacja dla zdrowia jamy ustnej
Ta końcówka szczoteczki, podobnie jak wszystkie oryginalne szczoteczki Philips Sonicare, jest bezpieczna dla dziąseł i zębów. Dokładnie testujemy każdą końcówkę szczoteczki, aby zapewnić niezrównaną jakość i niezawodność.

Włosie ze wskaźnikiem zapewnia skuteczne czyszczenie
Może nie zawsze jest to oczywiste, ale z czasem końcówki szczoteczek tracą swoją sztywność i stopniowo się zużywają. Niebieskie włosie wskaźnika blaknie i zmienia kolor na biały, sygnalizując, że należy je wymienić. Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy wymieniać szczoteczkę co trzy miesiące.

Specyfikacja

Kategoria
Stopień twardości
Dodatkowo
 • Ilość w zestawie: 2 szt
  Sztywność włosia: normalna
  Niebieski wskaźnik blaknięcia włosia
  Rozmiar: kompaktowy
  Zalecana wymiana: co 3 miesiące
  Wiek 4+: od 4 lat
  Delikatne czyszczenie zębów dla dzieci
  Materiał szczoteczki wolny od BPA
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

*