Maszyna kuchenna Kenwood KVC65.001WH

Dodaj opinię

Kod:  404677314

Moc silnika
Liczba prędkości
  • 10
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
  • 38.9 x 20.2 x 34.7 cm

Maszyna kuchenna Kenwood KVC65.001WH

Dodaj opinię

Kod:  404677314

1 588,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

KVC65.001WH to niesamowita maszyna kuchenna, którą każdy cukiernik chciałby mieć w swojej kuchni. Oprócz innowacji i zaawansowanej konstrukcji linii produktów Kenwood Chef, Titanium Chef Baker zapewnia doskonałą wydajność każdego dnia i każdego zadania.

Dla tych, którzy szukają uderzającego urządzenia kuchennego, które wyróżnia się w kuchni, nie szukaj dalej niż nowy Titanium Chef Baker. Kultowy design Kenwood został ulepszony, aby stworzyć urządzenie kuchenne, w którym każdy może się zakochać. Titanium Chef Baker jest atrakcyjny wizualnie, nie tylko ze względu na ergonomiczną konstrukcję, ale także ze względu na eleganckie linie i nowoczesną stylistykę.

Dzięki inteligentnemu wbudowanemu ważeniu, Titanium Chef Baker oferuje idealne rozwiązanie do pieczenia, a także przepisy krok po kroku, dzięki czemu zawsze, gdy pojawi się inspiracja, możesz łatwo tworzyć pyszne ciasta, desery i chleby.

Wbudowana waga EasyWeigh
Waż bezpośrednio w misie dzięki dokładnej wbudowanej wadze, oszczędzając czas i minimalizując bałagan w kuchni. Specjalna funkcja Kenwood: można ważyć na korpusie urządzenia, a także w dowolnej przystawce do szybkiego napędu! Wystarczy załadować niezbędne składniki do misy blendera lub robota kuchennego, a urządzenie wyświetli wagę na panelu z dokładnością do 1 g.

Silnik ChefMotor 1200 W
Silnik ChefMotor 1200 W z cyfrowym sterowaniem programowym i opcjonalną funkcją napowietrzania.

Łatwy do podniesienia blat dzięki LightLift
Uzyskaj łatwy dostęp do misy, bez wysiłku podnosząc górną część robota kuchennego z technologią LightLift. Ponieważ silnik znajduje się u podstawy urządzenia, górna część jest na tyle lekka, że można ją łatwo podnieść, aby dodać składniki.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.