Suszarka do włosów BaByliss 6719DE

Dodaj opinię

Kod:  403273893

Liczba prędkości
  • 2
Liczba trybów temperaturowych
  • 2
Kolor
  • Czarny

Suszarka do włosów BaByliss 6719DE

Dodaj opinię

Kod:  403273893

199,00

Dostępny

3

Sprzedaż od 23.02 do 08.03

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Cała moc urządzenia jest skoncentrowana w jednym miejscu. Wąska końcówka koncentratora pozwala nie tylko bardzo skutecznie suszyć włosy, ale także je stylizować - szczególnie dobrze sprawdza się przy prostowaniu. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się stosowanie okrągłej szczotki.

Dyfuzor suszy włosy bez ich uszkadzania, redukuje zmarszczki i dodaje objętości poprzez równomierne rozprowadzanie strumienia powietrza, unosząc je i zwiększając objętość do maksimum. Efekt dynamitu jest szczególnie zauważalny, gdy jest stosowany na koronie lub u nasady włosów, aby stworzyć piękne loki i pełne fryzury. W przypadku włosów kręconych zaleca się stosowanie pierwszego ustawienia prędkości suszenia.

Jest to niezwykle ważne dla doskonałej kondycji i atrakcyjnego wyglądu włosów - zbyt gorące powietrze może wysuszyć włosy, czyniąc je łamliwymi i matowymi. Ponieważ granica temperatury jest nieco inna dla każdego koloru i rodzaju włosów, tylko regulacja temperatury pozwala idealnie dostosować suszarkę do wykonywanego zadania.

Dzięki zainstalowanemu w suszarce generatorowi jonów ujemnych, włosy poddane działaniu suszarki nie elektryzują się, stają się bardziej miękkie i łatwiejsze w układaniu i stylizacji.

Zapewnia bezpieczne suszenie delikatnych włosów - zastosowanie zimnego powietrza chroni je przed łamliwością, matowieniem i przesuszeniem, które wiązałoby się z użyciem zbyt wysokiej temperatury.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.