Ekspres do kawy Saeco Aulika EVO Black (10000045)

Dodaj opinię

Kod:  403270122

Ekspres do kawy Saeco Aulika EVO Black (10000045)

Dodaj opinię

Kod:  403270122

4 199,00

3 854,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 1 479,00

1

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Innowacyjny i łatwy w obsłudze automatyczny ekspres do kawy czarnej.

Ekspres do kawy Saeco Aulika EVO Black to zaawansowane urządzenie, które łączy w sobie innowacyjny design z profesjonalnymi parametrami. Główne cechy tego modelu to dotykowy, cyfrowy wyświetlacz, podświetlany interfejs oraz oddzielny przycisk do podwójnego espresso, co czyni go bardzo wygodnym w użyciu. Wyposażony w podwójne obwody hydrauliczne i duże zbiorniki jest idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie przygotowywane są duże ilości napojów kawowych.

Projektowanie i serwis
Automat do kawy Saeco Aulika EVO Black został zaprojektowany tak, aby łączyć innowacyjną estetykę z profesjonalnymi parametrami. Panel dotykowy z 8 ikonami wyboru i wyświetlaczem graficznym sprawiają, że sterowanie jest proste i intuicyjne. Menu dostępne jest w języku polskim, co ułatwia jego obsługę. Dodatkowo wyjmowane elementy pozwalają na łatwe czyszczenie i konserwację, którą możesz wykonać samodzielnie, bez konieczności kontaktu z serwisem.

Wyższa jakość
Saeco dba o najwyższą satysfakcję klientów i ściśle kontroluje produkcję ekspresów do kawy, łącznie z oceną sensoryczną produktów. Współpracują z renomowanymi instytucjami, takimi jak Centro Studi Assaggiatori, aby zapewnić najwyższą jakość napojów przygotowywanych na urządzeniach Saeco. Te zaawansowane metody sterowania sprawiają, że ekspres Aulika EVO Black przygotowuje doskonałe napoje.

Specyfikacja

Napoje bez mleka
Pobór mocy, W
Sterowanie
Liczba rodzajów mielenia
  • 7
Obszar zastosowania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Ekspres do kawy jest testowany w fabryce i może zawierać śladowe ilości wody i kawy.