Suszarka do włosów Remington SuperCare Pro 2200 AC7200

Dodaj opinię Kod:  403115772
Liczba prędkości
  • 2
Liczba trybów temperaturowych
  • 3
Wymiary urządzenia (wys. x szer. x gł.)
  • 28.7 x 19.9 x 9 cm
Wymiary opakowania (wys. x szer. x gł.)
  • 22 x 29.8 x 10.5 cm

Suszarka do włosów Remington SuperCare Pro 2200 AC7200

Dodaj opinię Kod:  403115772

168,00

Dostępny

1

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Remington to znana na całym świecie amerykańska marka urządzeń gospodarstwa domowego dla kobiet i mężczyzn. Od 1937 roku Remington tworzy produkty do pielęgnacji włosów i ciała, aby pomóc Ci poczuć się pewną swojej urody.

Czy chcesz cieszyć się salonową jakością stylizacji? Czy chcesz zapewnić swoim włosom troskę i uwagę? W takim razie suszarka Supercare Pro 2200 została zaprojektowana specjalnie dla Ciebie!

Zapewnia szybkie i wydajne suszenie dzięki salonowej jakości wykonania, prędkości przepływu powietrza 130 km/h i wytrzymałemu silnikowi AC o mocy 2200 W.

Suszarka jest wyposażona w specjalną funkcję Supercare, która zapewnia szybkie suszenie przy optymalnym ustawieniu temperatury dla delikatnej pielęgnacji włosów.

Urządzenie posiada również 3 ustawienia temperatury i 2 prędkości, co ułatwia dostosowanie do rodzaju włosów. Model wyposażono w nawiew zimnego powietrza, który pomaga utrwalić gotową fryzurę.

Ponadto suszarka do włosów Supercare Pro została specjalnie zaprojektowana w lekkiej i kompaktowej obudowie, aby zapewnić maksymalną łatwość użytkowania. Stylowy czarny kolor z brązowymi wstawkami z pewnością ucieszy oko.

Suszarka jest wyposażona w standardowy koncentrator do codziennej stylizacji, wąski koncentrator do eleganckich stylizacji oraz dyfuzor do nadawania tekstury naturalnym lokom.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.