Pralka Bosch WAXH2KM1SN

Dodaj opinię

Kod:  401969043

Maksymalne obciążenie
Klasa efektywności energetycznej
Liczba programów
  • 14
Właściwości techniczne
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
  • 85 x 59.8 x 59 cm
Maksymalna prędkość wirowania, obr./min

Pralka Bosch WAXH2KM1SN

Dodaj opinię

Kod:  401969043

4 698,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Oszczędzaj wodę i detergent
Automatyczny system dozowania i-DOS sprawia, że pranie jest tak wydajne, jak to tylko możliwe. Wystarczy raz napełnić przegródki na detergent i płyn zmiękczający — czujniki i-DOS wykrywają dokładną ilość detergentu i wody wymaganą dla każdego wsadu przy każdym praniu. Oszczędza to detergent i eliminuje potrzebę dodatkowego płukania.

Doskonałe rezultaty nawet przy pełnym załadunku bębna
System 4D Wash przenosi pranie na wyższy poziom. Gdy wysokowydajny system 4D Wash jest aktywny, wykorzystuje połączenie funkcji bezpośredniego natrysku wody i dodatkowej funkcji Spin Wash, aby zapewnić optymalne i wydajne wykorzystanie detergentu i wody. Perfekcyjne pranie większej ilości tkanin: woda i detergent skutecznie wnikają w tkaniny, dzięki czemu pranie jest nieskazitelnie czyste, nawet przy pełnym załadunku bębna. Wyjątkowo zabrudzone ubrania mogą wymagać bardziej intensywnego prania. Aby uzyskać bardziej intensywny cykl prania, wybierz 4D Wash System Intensive Plus.

Inteligentne urządzenia ułatwiają życie
Otwórz drzwi do przyszłości. Home Connect aktywuje inteligentną technologię w urządzeniach, dzięki czemu można nimi sterować za pomocą telefonu lub tabletu — zarówno nowocześnie, jak i wygodnie.

Właściwy program za każdym razem
Możesz nie wiedzieć, który program wybrać, a jeśli popełnisz błąd, możesz nie uzyskać najlepszych rezultatów. Dzięki aplikacji mobilnej Home Connect, która zawiera opcję Easy Start, możesz zgadywać i mieć pewność, że wyniki prania spełnią Twoje oczekiwania. Wystarczy wprowadzić do aplikacji rodzaj prania i stopień zabrudzenia, a zostanie zaproponowany odpowiedni program — dla każdego prania, za każdym razem.

Zdalna opieka nad praniem
Nikt nie lubi robić prania, zwłaszcza gdy się spieszysz i czekasz na zakończenie cyklu. Pralki Bosch z aplikacją Home Connect zapewniają pełną kontrolę nad praniem. Wygodnie kontroluj i monitoruj swoje urządzenia zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego. Mając dostęp do pralki, gdy jesteś poza domem, możesz dbać o swój dom tak, jak chcesz, nawet gdy Cię nie ma.

Pralka wysyła powiadomienia
Oczekiwanie na zakończenie prania może być prawdziwą stratą czasu i stresujące, zwłaszcza jeśli jesteś zajęty. Aplikacja Home Connect może pomóc Ci poczuć się bardziej zrelaksowanym i wykorzystać czas bardziej produktywnie. Może wysyłać aktywne powiadomienia z urządzenia domowego bezpośrednio na urządzenie mobilne, dzięki czemu można poznać status uruchomionych aplikacji i inne przydatne informacje. Wielozadaniowość jest teraz znacznie łatwiejsza w domu i w podróży.

Specyfikacja

Maksymalne obciążenie
Klasa efektywności energetycznej
Klasa wirowania
  • A
Liczba programów
  • 14
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Uwaga, pomiar głębokości pralek odbywa się na górnej pokrywie. Rzeczywista głębokość ze wszystkimi wystającymi elementami będzie większa niż wskazana na stronie średnio o 5-10 sm.