Zmywarka do zabudowy Bosch SMV6ZCX42E

Dodaj opinię

Kod:  400800549

Pojemność zestawów
 • 14
Zużycie wody na cykl/rok
 • 9.5/2660 l
Zużycie energii elektrycznej na cykl/rok
 • 0.75/210 kW/god
Montaż
Klasa efektywności energetycznej
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
 • 81.5 х 59.8 х 55 cm
Wymiary wnęki do zabudowy (wys. x szer. x gł.)
 • 82 x 60 x 56 cm
Klasa zmywania
Klasa suszenia

Zmywarka do zabudowy Bosch SMV6ZCX42E

Dodaj opinię

Kod:  400800549

4 099,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Zmywarki Serie 6 charakteryzuje niskie zużycie zarówno wody jak i energii. Zastosowane w nich inteligentne rozwiązania pozwalają oszczędzać wykonując codzienne czynności. Praktyczne kosze VarioFlex z elastyczną regulacją oznaczają łatwy i szybki załadunek naczyń. Jasny i czytelny wyświetlacz wskaże czas do zakończenia programu oraz zwróci twoją uwagę na brak soli lub płynu nabłyszczającego. To już oszczędność czasu i nerwów.

Twoje ulubione ustawienia za dotknięciem jednego przycisku - opcja Favourite
Favourite pozwala Ci aktywować Twoje ulubione ustawienia jednym dotknięciem. Funkcję możesz zaprogramować za pomocą aplikacji Home Connect w domu albo w podróży za pomocą smartfona, lub w panelu zmywarki. Po prostu skonfiguruj ulubioną kombinację opcji i programów, a Twoja zmywarka zajmie się resztą - uzyskaniem perfekcyjnych rezultatów.

Silence on demand — bardzo cicha, gdy tego potrzebujesz
Jeśli potrzebujesz ciszy, ponieważ odbierasz niespodziewany telefon — użyj funkcji Silence on demand, którą możesz aktywować za pośrednictwem aplikacji Home Connect. Wycisza ona dźwięk zmywarki do minimum przez nawet 30 minut w dowolnym momencie i przy dowolnym programie.

PerfectDry: Perfekcyjne suszenie przy mniejszym zużyciu energii
Zmywarki PerfectDry z technologią Zeolith wysuszą wszystko — również naczynia z tworzyw sztucznych, które poprzednio wymagały dodatkowego cyklu suszenia. Zeolith to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie cyklu mycia. Oddaje on również ciepło oraz suche powietrze w trakcie cyklu suszenia. Dzięki tej technologii możesz oszczędzić do 20% energii w porównaniu do tradycyjnego systemu suszenia w zmywarce.

ExtraDry: funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia idealnie suche
ExtraDry to doskonałe i bardzo dokładne suszenie zwiększonego załadunku. Faza suszenia zostaje wydłużona o 15-20 minut.

Technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa wydajność
ActiveWater to maksymalna wydajność przy jednoczesnym ekologicznie niskim zużyciu wody i doskonałych rezultatach płukania. ActiveWater to system ukierunkowania rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ i lepsze wykorzystanie każdej kropli wody, co przekłada się na perfekcyjne rezultaty zmywania.

Strefa ExtraClean: Ekstra dokładne mycie dla lśniących naczyń
Jeśli Twoje naczynia są bardzo zabrudzone, potrzebują specjalnego mycia, ale też uważności. To właśnie zapewnia im Strefa ExtraClean, która znajduje się w zmodernizowanym górnym koszu. Obsługują ją 3 obrotowe dysze wodne i ciągłe nawadnianie. Do mocno zabrudzonych naczyń dociera nawet trzykrotnie więcej wody, przez co mycie jest skuteczniejsze, a temperatura nie musi być wyższa. Nie trzeba też zwiększać ilości detergentu. Dysze można włączać i wyłączać jednym dotknięciem.

Szuflada Vario3: teraz Twoja zmywarka ma więcej możliwości
Marka Bosch zaprojektowała w swoich zmywarkach dodatkowy poziom — szufladę Vario3. Vario3 to idealna przestrzeń na sztućce czy łyżki wazowe, łyżki do sałatek, trzepaczki, a nawet drobne filiżanki do espresso. Ten dodatkowy poziom w zmywarce pozwala na większą swobodę załadunku i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Oszczędza również miejsce w dolnych koszach, przez co zmywarka mieści teraz nawet 14 kompletów naczyń w przypadku 60-centymetrowych zmywarek i 10 kompletów w przypadku zmywarek 45-centymetrowych. Vario3 to więcej przestrzeni i więcej możliwości.

Specyfikacja

Pojemność zestawów
 • 14
Zużycie wody na cykl/rok
 • 9.5/2660 l
Zużycie energii elektrycznej na cykl/rok
 • 0.75/210 kW/god
Montaż
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Kiepsko
 • Słabo
 • Dobrze
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.