Zestaw szczoteczek elektrycznych Oral-B (iO8 Duo Black Onyx/White)

Dodaj opinię

Kod:  395441334

Zestaw szczoteczek elektrycznych Oral-B (iO8 Duo Black Onyx/White)

Dodaj opinię

Kod:  395441334

1 369,00

1 288,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 1 279,00

2

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Szczoteczki elektryczne ORAL-B iO z technologią magnetyczną to doskonałe połączenie skuteczności okrągłej główki, delikatności mikrowibracji i niezwykłych funkcjonalności, które sprawiają, że szczoteczka magnetyczna staje się prywatnym asystentem codziennej higieny jamy ustnej.

Rewolucyjna technologia iO
Szczoteczki magnetyczne ORAL-B iO to najlepsza technologia szczotkowania od ORAL-B, która łączy delikatną energię mikrowibrujących włókien i okrągłą główkę, zaprojektowaną we współpracy z dentystami, z pierwszym tego rodzaju napędem magnetycznym.

Ochrona dziąseł
Inteligentny czujnik siły nacisku zastosowany w szczoteczce ORAL-B iO sygnalizuje kolorem czerwonym, białym lub zielonym szczotkowanie z nadmierną, niedostateczną lub odpowiednią siłą.

Interaktywny wyświetlacz
Kolorowy wyświetlacz interaktywny OLED sygnalizuje ważne informacje, takie jak stan naładowania i 2-minutowy timer szczotkowania, a także umożliwia wybór 1 z 6 trybów szczotkowania zastosowanych w ORAL-B iO.

Praktyczne ładowanie
Ładowarka magnetyczna blokuje szczoteczkę ORAL-B iO i zapewnia pełne ładowanie w około 3 godziny.

Cicha praca
Szczoteczki elektryczne ORAL-B iO z technologią magnetyczną zapewniają zaskakująco płynne i ciche szczotkowanie. Najlepsza jak dotąd formuła czyszczenia ORAL-B już od pierwszego dnia.

Zabierz ją wszędzie
Etui podróżne, pojemnik na końcówki wymienne oraz kompaktowe akcesoria sprawiają, że możesz używać szczoteczki ORAL-B iO nie tylko w domu, ale też w podróży, w dowolne miejsce na świecie.

Co w opakowaniu?
W opakowaniu oprócz dwóch szczoteczek ORAL-B iO znajduje się stacja ładująca, etui podróżne, pojemnik na końcówki oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

*