Grill Tefal OptiGrill Elite GC750D30

Dodaj opinię

Kod:  368170884

Liczba trybów temperaturowych
  • 15
Rodzaj instalacji
  • Planszowe

Grill Tefal OptiGrill Elite GC750D30

Dodaj opinię

Kod:  368170884

719,00

Dostępny

2

Gwarancja. 3 miesiące oficjalnej gwarancji producenta 

Opis

Szef kuchni w Twojej kuchni
Lider i bestseller wśród grilli, model Tefal OptiGrill Elite z unikalną technologią, nie mającą analogii na rynku - automatyczna funkcja określania grubości produktu zapewnia doskonałe rezultaty gotowania od Rare do Well wypieczone. Stek jak w restauracji, teraz w Twoim domu.

Idealne przyrumienienie
Dzięki opatentowanej inteligentnej technologii grill GC750D30 mierzy grubość kawałków już od 1 mm i uwzględnia ich liczbę, aby automatycznie dostosować czas gotowania w celu uzyskania idealnego przyrumienienia. Gotuj steki jak prawdziwy szef kuchni bez większego wysiłku i z przyjemnością. Twoje steki będą wyglądać jak w restauracji dzięki nowej funkcji dodatkowego smażenia. Chrupiąca skórka na zewnątrz, delikatne mięso w środku, ciesz się pysznym i doskonale wysmażonym mięsem!

Różnorodne dania dla różnych gustów
12 automatycznych programów do gotowania mięsa, kurczaka, ryb, warzyw i wielu innych, bez konieczności sterowania! Doskonały efekt grillowania. Aby przyspieszyć przygotowanie mrożonych produktów, dostępna jest funkcja rozmrażania. A do przygotowywania własnych przepisów dostępna jest funkcja trybu ręcznego z możliwością wyboru temperatury od 120 do 270 stopni w krokach co 10 stopni.

Bezproblemowo
Intuicyjny czujnik gotowania z odliczaniem ostrzeże Cię krok po kroku, gdy osiągnięty zostanie nowy poziom wysmażenia. Ciesz się nieskończonymi możliwościami grillowania każdego dnia!

Praktyczność
Duża taca do odsączania tłuszczu oraz kąt nachylenia talerzy wynoszący 7 stopni pozwalają na ostrożne gotowanie bez utraty soczystości produktu. Talerze wykonane są z wysokiej jakości materiału z powłoką nieprzywierającą, dzięki czemu podczas gotowania mięso, ryby i warzywa nie przypalają się, a po ugotowaniu z łatwością wyczyścisz talerze papierową serwetką.

Elegancki wygląd
Dzięki matowej powierzchni ze stali nierdzewnej, nowemu interfejsowi, intuicyjnemu wyświetlaczowi i obsłudze dotykowej, OptiGrill Elite GC750D30 będzie ozdobą Twojej kuchni i cieszy oko.

Łatwa pielęgnacja
Zdejmowane talerze i tacę można łatwo umyć samodzielnie lub w zmywarce.

Specyfikacja

Napięcie, V
  • 220
Rodzaj elementu grzejnego
  • EGR
Liczba trybów temperaturowych
  • 15
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.