Grill TEFAL OptiGrill+ GC712D34

Dodaj opinię

Kod:  368170878

Liczba trybów temperaturowych
  • 4
Rodzaj instalacji
  • Planszowe

Grill TEFAL OptiGrill+ GC712D34

Dodaj opinię

Kod:  368170878

649,00

Dostępny

5

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Szef kuchni w Twojej kuchni
Wiodący i najlepiej sprzedający się grill Tefal OptiGrill+ z unikalną technologią automatycznego wykrywania grubości, która nie ma sobie równych na rynku, zapewnia doskonałe rezultaty gotowania od rzadkiego do dobrze wypieczonego.

Perfekcyjne pieczenie
Dzięki opatentowanej inteligentnej technologii grill GC712812 mierzy grubość kawałków od 1 mm i zlicza je, aby automatycznie dostosować czas gotowania w celu uzyskania idealnego pieczenia. Gotuj steki jak prawdziwy szef kuchni bez większego wysiłku iz przyjemnością.

Różnorodne dania dla różnych smaków
6 automatycznych programów (czerwone mięso, burger, drób, kanapka, kiełbasa, ryba), aby osiągnąć najlepsze rezultaty dla każdego produktu. Aby przyspieszyć przygotowywanie mrożonek, służy funkcja rozmrażania. A do przygotowania własnych przepisów służy funkcja trybu ręcznego i 4 poziomy temperatury do smażenia warzyw, grzybów i owoców.

Bezproblemowy
Wskaźnik gotowania zmienia kolor przy różnych stopniach wysmażenia i pozwala kontrolować proces gotowania od lekkiego do pełnego.

Praktyczność
Duża taca ociekowa oraz 7-stopniowy kąt nachylenia talerzy pozwalają na delikatne gotowanie bez utraty soczystości produktu. Talerze wykonane są z wysokiej jakości materiału z powłoką nieprzywierającą, dzięki czemu podczas gotowania mięsa, ryb i warzyw nie przypalają się, a po ugotowaniu bez problemu wyczyścisz je papierowym ręcznikiem.

Łatwa pielęgnacja
Zdejmowane talerze i tacę można łatwo umyć samodzielnie lub w zmywarce.

Specyfikacja

Napięcie, V
  • 220
Rodzaj elementu grzejnego
  • EGR
Liczba trybów temperaturowych
  • 4
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.