NOWOŚĆ

Płyta indukcyjna Gotie GPI-200

Dodaj opinię Kod:  434132222
Materiał powierzchni
Rodzaj powierzchni

Płyta indukcyjna Gotie GPI-200

Dodaj opinię Kod:  434132222

499,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Alternatywa dla kuchni gazowych
Płyta indukcyjna Gotie GPI-200 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich gospodarstw domowych, które z powodzeniem zastąpi tradycyjną kuchenkę gazową. Nadaje się również do mniejszych mieszkań, na działkę lub na camping.

Niewielkie wymiary, duże możliwości
Płyta indukcyjna Gotie posiada dwa pola o łącznej mocy maksymalnej 3500 W. Gwarantuje to błyskawiczne gotowanie lub smażenie. Pomimo niewielkich wymiarów urządzenia, oba pola zmieszczą również do większych garnków czy patelni.

Planuj gotowanie z timerem
Płyta indukcyjna Gotie wyposażona jest w funkcję timera, który pozwala na ustawienie czasu w zakresie 1-180 min. Umożliwia to wygodne zaplanowanie czasu gotowania lub smażenia i zajęcie się w międzyczasie czym innym. Po założonym czasie urządzenie wyłączy się.

Dostosuj moc grzania
Dzięki szerokiemu zakresowi ustawień mocy i temperatury (od 60 do 240°) będziesz w stanie przygotować na płycie indukcyjnej GPI-200 każde danie - zarówno te wymagające niskich, jak i wysokich temperatur.

Najwyższa jakość wykonania
Płyta indukcyjna Gotie wykonana jest z materiałów najlepszej jakości. Powierzchnia robocza ze specjalnego szkła hartowanego jest odporna na wysokie temperatury, a także idealnie gładka, co ułatwia czyszczenie.

Bezpieczeństwo priorytetem
Jednym z priorytetów przy projektowaniu sprzętu AGD jest dla nas bezpieczeństwo użytkowania. Płyta indukcyjna Gotie wyposażona jest w blokadę przycisków, co stanowi skuteczną ochronę przed dziećmi. Urządzenie posiada system automatycznego wykrywania garnków, który wyłącza je po zdjęciu naczynia. Antypoślizgowe nóżki gwarantują stabilność płyty. Wentylator działa jeszcze kilka minut po wyłączeniu kuchenki, by zagwarantować jej szybkie schłodzenie.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.