Ekspres do kawy Delonghi Magnifica Evo ECAM290.42.TB

Dodaj opinię Kod:  427044800

Ekspres do kawy Delonghi Magnifica Evo ECAM290.42.TB

Dodaj opinię Kod:  427044800

1 849,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Ciesz się doskonałą kawą w zaciszu własnego domu dzięki ekspresowi De'Longhi Magnifica Evo. Zaparz idealne espresso ze świeżo zmielonych ziaren, korzystając z jednego z 5 przepisów dostępnych za naciśnięciem jednego przycisku.
Posiada intuicyjny ekran dotykowy z kolorowymi ikonami dla każdego przepisu. Jego stylowe srebrno-czarne wykończenie stanowi idealne uzupełnienie każdej nowoczesnej kuchni.

Najbardziej świeża kawa
Aby zachować aromat kawy, ekspres miele ziarna tuż przed użyciem i nie pozostawia resztek w urządzeniu, dzięki czemu kolejna filiżanka jest równie świeża.

Kolorowy wyświetlacz
Przyjazny dla użytkownika panel sterowania z ekranem dotykowym i kolorowymi ikonami umożliwiający wybór różnych przepisów na kawę za naciśnięciem jednego przycisku.

Tradycyjny spieniacz do mleka
Tradycyjny spieniacz do mleka pozwala uzyskać kremową mleczną piankę do ulubionych napojów mlecznych lub gorącej wody do herbaty.

Szeroki wybór przepisów
Ciesz się ulubionymi napojami za naciśnięciem jednego przycisku. Szeroka gama przepisów na mleko i kawę, w tym 6 przepisów za jednym dotknięciem.

Specyfikacja

Przygotowanie napojów mlecznych
Ilość napojów automatycznych
  • 6
Rodzaj używanej kawy
Jednoczesne przygotowywanie napojów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Ekspres do kawy jest testowany w fabryce i może zawierać śladowe ilości wody i kawy.