Ekspres do kawy Melitta Solo E950-201

Dodaj opinię Kod:  426508578

Ekspres do kawy Melitta Solo E950-201

Dodaj opinię Kod:  426508578

1 318,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Purystyczny i kompaktowy
20 cm szerokości, 32.5 cm wysokości, 45.5 cm głębokości - SOLO to jeden z najmniejszych w pełni automatycznych ekspresów do kawy na świecie. Mimo to oferuje mnóstwo miejsca na wysokiej jakości technologię Melitta.

Aplikacja Melitta Companion
Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz aplikację Melitta Companion App na swój smartfon. Przydatne informacje i ilustrowane instrukcje najlepiej smakują przy filiżance kawy. Dzięki aplikacji możesz również liczyć na szybką obsługę.

Aroma Extraction System
Więcej smaku dzięki wstępnemu parzeniu: świeżo zmielona kawa jest nawadniana wodą przed procesem parzenia. Uwalnia to aromaty bardziej efektywnie, a gdzie one trafiają? Oczywiście do kawy.

Indywidualne przygotowanie kawy
Ciesz się kawą bez kompromisów: wybierz moc i temperaturę kawy: jednym obrotem możesz również dostosować ilość kawy do preferowanej wielkości filiżanki (30-220 ml).

Tryb Double Cup (2 filiżanki)
W trybie Double Cup można zaparzyć dwie filiżanki espresso lub kawy kremowej jednocześnie. Jest to oczywiście idealne rozwiązanie dla tych, którzy piją dużo kawy.

Wylewka kawy z regulacją wysokości
Wylewka ma regulowaną wysokość (do 135 mm), dzięki czemu można używać szklanki lub duże kubki.

Wyjmowana grupa zaparzająca
Wyjmowana grupa zaparzająca jest łatwa w czyszczeniu dzięki wygodnemu i prostemu wyjmowaniu. Umożliwia to również czyszczenie wnętrza urządzenia.

Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania
Wszystko zaczyna się od dobrej komunikacji. Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy poinformuje Cię na wyświetlaczu, kiedy nadejdzie czas na czyszczenie lub odkamienianie.

Nowoczesna efektywność energetyczna
Oprócz regulowanego trybu oszczędzania energii, w pełni automatyczne ekspresy do kawy Melitta posiadają również wygodną funkcję automatycznego wyłączania. Umożliwia ona ustawienie czasu, w którym w pełni automatyczny ekspres do kawy wyłączy się automatycznie. Oczywiście można również wyłączyć ekspres ręcznie za pomocą przełącznika 0W.

Specyfikacja

Przygotowanie napojów mlecznych
Rodzaj używanej kawy
Jednoczesne przygotowywanie napojów
Przygotowywanie zimnych napojów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Ekspres do kawy jest testowany w fabryce i może zawierać śladowe ilości wody i kawy.