Ciśnieniomierz Microlife BP B2 Basic

Dodaj opinię Kod:  424492785
Dokładność pomiaru tętna
 • ±5 % od wartości
Zasilanie
Obszar pomiaru ciśnienia
Rodzaj pomiaru ciśnienia
Rozmiar mankietu
 • 22-42 cm

Ciśnieniomierz Microlife BP B2 Basic

Dodaj opinię Kod:  424492785

138,47

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 5 lat 

Opis

Jest prosty w obsłudze i bardzo dokładny przez co doskonale nadaje się do regularnej kontorli ciśnienia w warunkach domowych.
Został zaprojektowany we współpracy z lekarzami oraz posiada testy kliniczne, które potwierdzają jego skuteczność i wysoką dokłądność pomiaru. Ciśnieniomierz posiada pamięć 30 ostatnich pomiarów wraz z datą i godziną oraz wylicza średnią ze wszystkich pomiarów zapisanych w pamięci urządznia. Pozwala na wykrywanie arytmii serca.
Może być zasilany bateriami lub zasilaczem sieciowym.
Pomiar ciśnienia krwi i pulsu
System PAD - wykrywanie arytmii (Pulse Arrhythmia detection) wykrywa nieregularności w rytmie pracy serca w trakcie pomiaru ciśnienia krwi. Symbol PAD zostanie wyświetlony na ekranie jeżeli wystąpią co najmniej dwie takie nieregularności podczas pomiaru ciśnienia. Jeśli symbol jest wyświetlany jedynie sporadycznie to nie jest to powód do niepokoju, jeśli jednak symbol pojawia się regularnie (np. kilka razy w tygodniu przy pomiarach codziennych) lub zwiększa się częstotliwość pojawiania i symbol pojawia się częściej niż zwykle wówczas zalecamy poinformować o tym fakcie lekarza.
Rejestruje 30 ostatnich pomiarów
System Gentle+, optymalny dobór ciśnienia w mankiecie. Zapewnia bardzo komfortowy i dokładny pomiar ciśnienia oraz optymalną szybkość napełniania mankietu powietrzem, bez zbędnego uciskania ramienia. Zastosowanie stożkowego mankietu w rozmiarze od 22 do 42 cm zapewnia optymalne dopasowanie do ramienia, przez co pomiar ciśnienia i pulsu jest dokładny.
Wskaźnik poprawności założenia mankietu. Mankiet stożkowy M-L (22 - 42 cm)
Wskaźnik ruchu ramienia
Testowany klinicznie. Wszystkie ciśnieniomierze firmy Microlife® zostały poddane badaniu klinicznemu na pacjentach z m.in. takich grup jak np. diabetycy, kobiety w ciąży, osoby z niedociśnieniem, dzieci (od 13 roku życia).
Duży czytelny wyświetlacz

Technologia PAD
Technologia PAD (Pulse Arrhythmia Detection) zastosowana w ciśnieniomierzach Microlife wykrywa nieregularności w rytmie pracy serca w trakcie pomiaru ciśnienia krwi. Jeżeli wystąpią conajmniej dwie takie nieregularności zostanie wyświetlony symbol PAD.
Jeśli symbol jest wyświetlany okazjonalnie to nie ma powodu do obaw, jeśli natomiast pojawia się regularnie (np. kilka razy w tygodniu przy pomiarach codziennych) lub częściej niż zwykle zaleca się poinformować o tym fakcie lekarza.
Ciśnieniomierz nie zastąpi badania serca jednak jest użyteczny w wykrywaniu arytmii we wczesnym stadium.

Specyfikacja

Zakres pomiaru ciśnienia krwi
 • 20 – 280 mmHg
Dokładność pomiaru ciśnienia krwi
 • ±3 mmHg
Zakres pomiaru pulsu
 • 40 – 200 ud/min
Dokładność pomiaru tętna
 • ±5 % od wartości
Obliczanie średniego ciśnienia
 • Jest
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 1.9 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.