Nasadki do szczoteczek do zębów Waterpik Sensocnic SR1000 Small Sensocnic Brush Refill 3 szt (0073950173445)

Dodaj opinię Kod:  421253763

Nasadki do szczoteczek do zębów Waterpik Sensocnic SR1000 Small Sensocnic Brush Refill 3 szt (0073950173445)

Dodaj opinię Kod:  421253763

Dostępny

107,00

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Nasadki do szczoteczek do zębów Waterpik Sensocnic SR1000 Small Sensocnic Brush Refill to wysokiej jakości akcesoria, zaprojektowane do zastosowania z modelem szczoteczki do zębów Waterpik Sensocnic SR1000. Te nasadki są specjalnie dostosowane do potrzeb osób preferujących mniejszy rozmiar, zapewniając jednocześnie skuteczne czyszczenie i pielęgnację jamy ustnej.

Zastosowanie technologii sonicznej, te nasadki gwarantują delikatne, a zarazem efektywne czyszczenie zębów oraz usuwanie płytki nazębnej. Ich ergonomiczny kształt i miękkie włókna sprawiają, że są łagodne dla dziąseł, minimalizując podrażnienia czy uszkodzenia.

Wymiana nasadek Waterpik Sensocnic SR1000 Small Sensocnic Brush Refill jest prosta i szybka, co ułatwia utrzymanie odpowiedniej higieny jamy ustnej. Te nasadki są odpowiednie dla osób, które potrzebują precyzyjnego i delikatnego oczyszczania, zapewniając jednocześnie wygodę podczas codziennego użytkowania. Dzięki nim, pielęgnacja zębów staje się efektywna, komfortowa i dostosowana do indywidualnych preferencji.

Specyfikacja

Technologia czyszczenia
Przeznaczenie
Stopień twardości
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

*