Ekspres do kawy Delonghi Autentica Cappuccino ETAM 29.660.SB

Dodaj opinię

Kod:  418410135

Ekspres do kawy Delonghi Autentica Cappuccino ETAM 29.660.SB

Dodaj opinię

Kod:  418410135

2 485,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Ekspres DeLonghi ETAM 29.660 SB Autentica Cappuccino jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Panel z metalowymi przyciskami dotykowymi wyświetla wybrane parametry parzenia w przejrzysty i wygodny sposób. Dwuliniowy wyświetlacz można ustawić na jeden z 16 języków. Duża czy mała porcja? Kawa delikatna czy mocna? Ekspres przygotuje napój na każdy gust.

Chcesz otrzymać swoje ulubione napoje z mlekiem za naciśnięciem jednego przycisku? Nowy system LatteCrema sprawia, że jest to możliwe. DeLonghi Autentica Cappuccino ETAM 29.660 SB to w pełni automatyczny spieniacz do mleka. Wystarczy wlać mleko do specjalnego pojemnika. System ubije piankę, a następnie przeleje ją do filiżanki przez dozownik. Automatyczny system czyszczenia jest wbudowany w przełącznik ustawień spieniania, który czyści wszystkie elementy mające kontakt z mlekiem.

Za naciśnięciem jednego przycisku można przygotować nie tylko cappuccino, ale także inne napoje. Przycisk Milk Menu pozwala wybrać napój z listy latte, latte macchiato, gorącego mleka lub zaprogramować przepis na napój w oparciu o własne preferencje. Gdy raz spróbujesz napoju mlecznego przygotowanego przez DeLonghi Autentica ETAM 29.660.SB, nie będziesz chciał już nigdy rozstać się z tym ekspresem.

Czasami jedno espresso to za mało, aby podnieść się na duchu. Naciśnij przycisk "Doppio+", a ekspres zrealizuje Twoje zamówienie - podwójne espresso. Napój ten zawiera podwójną porcję kawy i wody. W jednej filiżance otrzymujesz podwójny zastrzyk energii, wigoru i smaku.

W napoju Americano można wyczuć łagodny smak czarnej kawy. Wystarczy nacisnąć przycisk "Long", aby po kilku chwilach poczuć jej smak. Jest to bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba specjalnie szukać parametrów tego napoju w menu. Cena takiego ekspresu to możliwość picia naturalnej kawy każdego dnia.

Specyfikacja

Przygotowanie napojów mlecznych
Rodzaj używanej kawy
Jednoczesne przygotowywanie napojów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Ekspres do kawy jest testowany w fabryce i może zawierać śladowe ilości wody i kawy.