System do prasowania Philips 3000 Series STE3160/30

Dodaj opinię Kod:  417172539
Wymiary (wys. x szer. x gł.), cm
  • 31 x 32 х 172

System do prasowania Philips 3000 Series STE3160/30

Dodaj opinię Kod:  417172539

509,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

System do prasowania Philips Series 3000 umożliwia szybsze prasowanie, dzięki czemu masz więcej czasu na cieszenie się ubraniami. Wbudowana wytrzymała deska StyleBoard i duża, ostra głowica parowa ułatwiają usuwanie zagnieceń.

Odchylana deska StyleBoard zapewnia solidne podparcie podczas prasowania. Dociskanie tkaniny między płytą parową a deską ułatwia wygładzanie zagnieceń i uzyskanie doskonałych rezultatów na całej odzieży.

Przygotowanie parownicy do pracy zajmuje mniej niż 60 sekund, co pozwala na zmianę stroju nawet w ostatniej chwili.

Oprócz usuwania zagnieceń, parownica Series 3000 odświeża również ubrania (a także meble tapicerowane, zasłony i zabawki) oraz usuwa nieprzyjemne zapachy, zabijając do 99,9% bakterii.

Wybierz żądane ustawienie pary, aby uzyskać optymalne rezultaty dla różnych rodzajów ubrań. Używaj delikatnej pary do delikatnych tkanin i silniejszej pary do grubszych tkanin i płaszczy.

Doskonała precyzja: Nasza innowacyjna głowica parowa ma dużą stopę i precyzyjną końcówkę, co ułatwia prasowanie wokół kołnierzyków i między guzikami.

Duża pojemność: Wyjmowany i przezroczysty zbiornik na wodę o pojemności 2 litrów umożliwia prasowanie dużej liczby ubrań.

Parownica jest bezpieczna dla wszystkich ubrań i tkanin przeznaczonych do prasowania. Płytę parową można bezpiecznie dociskać do każdego rodzaju odzieży - bez ryzyka poparzenia. Jest idealna do delikatnych tkanin, takich jak jedwab.

Optymalne wymiary: przemyślana konstrukcja parowaru stojącego zajmuje niewiele miejsca i eliminuje problemy z przechowywaniem.

Specyfikacja

Podeszwa
  • Plastik
Pojemność zbiornika na wodę
  • 2000
Moc, W
Długość przewodu, m
  • 1.8
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt jest testowany w fabryce, dlatego możliwe są resztki wody w zbiorniku