Lodówka Bosch Serie 4 KFN96VPEA

Dodaj opinię Kod:  414230652
Całkowita Objętość lodówki
 • 605 l
Typ lodówki
Klasa efektywności energetycznej
System rozmrażania lodówki
 • No Frost (sucha)
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
 • 183 x 90.5 x 73.1 cm

Lodówka Bosch Serie 4 KFN96VPEA

Dodaj opinię Kod:  414230652

6 745,00

Dostępny

1

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Powiększ pojemność swojej chłodziarki
Jeśli potrzebujesz pojemnej chłodziarki, która nie zajmie zbyt wiele miejsca w kuchni, wybierz modele Bosch o pojemności XXL. Niewiele szersze od standardowych urządzeń, a jednak pozwalają zmieścić całe tace wypieków, ogromne arbuzy i inne duże zakupy. Większe wnętrze sprawia, że bez problemu możesz zobaczyć całą zawartość lodówki oraz zapewnia większą elastyczność zagospodarowania.

Wyjątkowo dużo miejsca dla świeżych produktów
Przestronna strefa VitaFresh XXL <0°C> oferuje idealne warunki do przechowywania świeżej żywności. Utrzymuje temperaturę niższą dla mięsa i ryb oraz zapewnia wyjątkową świeżość owocom i warzywom w szufladzie z perfekcyjnie dobranym poziomem wilgotności. Owoce i warzywa dzięki odpowiednim warunkom będą w dobrej kondycji zachowując cenne witaminy i pozostaną świeże na dłuższy czas. Więcej jedzenia, mniej marnowanego jedzenia!

Inteligentna technologia inwerterowa
Inteligentna technologia inwerterowa to niezawodność i oszczędność. Jest nazwa, która doskonale opisuje trwałość, niskie zużycie energii oraz wyjątkowo cichą pracę: to inteligentna technologia inwerterowa. W rezultacie otrzymujemy perfekcyjną interakcję czujników temperatury, elektroniki oraz sprężarki. Czujniki temperatury stale monitorują temperaturę wewnątrz i na zewnątrz wbudowanej chłodziarki. Wykryte zmiany są natychmiast przekazywane do układu elektronicznego, co gwarantuje dopasowanie tempa pracy sprężarki odpowiednio do bieżącej sytuacji.

Chłodziarka, która utrzymuje stałą temperaturę – wszędzie
Nierównomierne chłodzenie w lodówce może mieć znaczny wpływ na smak i trwałość przechowywanych produktów.Dzięki High-Glossy Backwall błyszczącej ścianie tylnej z systemem Multi Airflow wilgotność i temperatura są takie same w całym obszarze chłodzenia: od pojemników na drzwiach po tylne zakamarki. Żywność zachowuje świeżość i smak na dłużej.

Oświetlenie LED: zobacz zawartość swojej chłodziarki w nowym świetle
Zastosowanie diod LED to zupełnie nowa koncepcja oświetlenia wnętrza chłodziarki zapewniająca równomierne rozłożenie światła w jej wnętrzu. Trwałe, energooszczędne diody LED automatycznie oświetlają wnętrze wspaniałym białym światłem oraz zapewniają komfortowe jasne, jednolite i nieoślepiające oświetlenie wnętrza. Oświetlenie LED pomaga mieć oko na wszystko w lodówce.

Mnóstwo miejsca na mrożone produkty w rozmiarze XXL dzięki szufladzie Big Box
Oto wyjątkowo głęboka szuflada na produkty mrożone, umożliwiającą wygodne układanie pojemników lub dużych porcji mrożonej żywności, jak np. tort czy pizza. Nieważne, czy musisz zaopatrzyć się na urodziny dla dziecka czy zamrozić tort weselny — szuflada Big Box zapewni wystarczająco dużo miejsca nawet na duże porcje.

Specyfikacja

Całkowita Objętość lodówki
 • 605 l
Typ lodówki
Klasa efektywności energetycznej
Użyteczna objętość komory chłodniczej
 • 405 l
System odszraniania No Frost (Frost Free)
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 3.4 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.